Team Assistant

Seesame, s.r.o.

Mlynské nivy 48, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si organizačný typ, ktorý sa nezľakne žiadnej praktickej úlohy?
Si dôsledný/ná a pozorný/á detailista/tka?
Máš rád/rada tabuľky, rád/rada pracuješ s Excelom a venuješ sa zbieraniu dát, informácií, príprave reportingov?
Sleduješ sociálne siete a poznáš dobre Instagram?
Potom hľadáme možno práve teba do nášho Brand & Lifestyle tímu na pozíciu Team Assistant.

Náš tím pracuje s klientmi najmä v oblastiach:
Lifestyle
FMCG

Hľadáme niekoho, kto doplní náš tím a bude mať na starosti:
Reporting & Monitoring a teda monitorovanie médií, príprava reportov pre klientov a vyhľadávanie príležitostí pre ďalšiu komunikáciu.
Event management: príprava podujatí, partnerstiev a tlačových konferencií pre klientov.
Influencer marketing: pomoc s koordináciou projektov, komunikácia s partnermi, aktívne sledovanie sociálnych sietí a vyhľadávanie vhodných príležitostí pre ďalšiu komunikáciu.

- Mladý a dynamický kolektív
- Spolupráca na zaujímavých projektoch
- Finančný fond na podporu osobného rozvoja, vzdelávania a relaxácie
podľa vlastného výberu
- Interný systém vzdelávania vrátane možnosti jazykového vzdelávania
priamo vo firme
- Systém 13. a 14. platov a bonusov
- Nové kreatívne priestory a chillout zóna s hojdačkami a pravidelnou
piatkovou happy hour

Ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať však budeme iba tých, ktorí spĺňajú všetky uvedené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Aktívny a iniciatívny prístup, schopnosť doťahovať veci do konca
- Samostatné myslenie a organizačné schopnosti
- Zodpovednosť a asertivita
- Organizačné schopnosti a dôslednosť
- Predchádzajúca pracovná skúsenosť je výhodou

Prečo Seesame?

Byť lídrom na trhu už viac ako 30 rokov nie je len tak – neustále sledujeme nové trendy, meníme ponuku našich služieb, rozvíjame naše zručnosti a rastieme. V Seesame sa je stále čo nové naučiť. Prácou u nás získaš obrovské skúsenosti zo sveta komunikácie, PR, digitálu, naučíš sa, ako fungujú odvetvia našich klientov, ako napr. kampane pre neziskovky, brand & lifestyle PR či employer branding. Bonusom bude zázemie agentúry s dlhoročnými skúsenosťami, bohatým odmeňovacím systémom a hravo-sarkastickým tímom viac ako 50 kolegov.

V Seesame nájdete skúsený tím špecialistov na komunikáciu.
Vieme, čo formuje správanie ľudí, a robíme veci, ktoré prinášajú výsledky vo vzťahoch aj podnikaní.

Seesame poskytuje komunikačné poradenstvo a služby pre významné firmy a značky na Slovensku, ale aj v okolitých krajinách.
Viac na www.seesame.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4380536  Dátum zverejnenia: 14.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.