Account manager/ Healthcare/ Public Affairs

Seesame, s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 48, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2021
1 300 - 1 700 EUR/mesiacmožnosť 13. a 14. platu, koncoročných bonusov, edufond

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce
Manažment, koordinácia

- komplexný manažment a koordinácia projektov a kampaní, najmä v oblasti zdravotníctva
- obsahová príprava policy papers, ale aj komunikačných materiálov
- organizácia policy konferencií, okrúhlych stolov
- komunikácia s klientmi, externými dodávateľmi aj kolegami z ďalších tímov
- príprava návrhov komunikačných kampani a ich následná exekúcia

Súčasťou tvojej pozície bude aj:

- spolupráca s partnerskými agentúrami v regióne
- spolupráca s mediámi
- stakeholder manažment a outreach.

Prečo si vybrať nás
Byť lídrom na trhu už 25 rokov nie je len tak - neustále sledujeme nové trendy, meníme ponuku svojich služieb, rozvíjame svoje zručnosti a rastieme. V Seesame sa je stále čo nové naučiť. Prácou u nás získaš obrovské skúsenosti zo sveta komunikácie, PR, digitálu, naučíš sa ako fungujú odvetvia našich klientov, ako napr. kampane pre neziskovky, public affairs projekty či employer branding. Bonusom bude zázemie agentúry s 25-ročnou skúsenosťou a bohatým odmeňovacím systémom (možnosť 13. a 14. platu, koncoročných bonusov, edufond) a hravo-sarkastický tím skoro 50 kolegov (a po korone aj naša pravidelná piatková happy hour v chilloute s hojdačkami).

Ukáž nám seba - čo ťa baví, aké projekty máš za sebou, aké sú tvoje hodnoty a čo ťa na práci pre nás láka.

Ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať však budeme iba tých, ktorí spĺňajú všetky uvedené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Koho hľadáme
- Chceme vidieť, že si osoba zorganizovaná, zodpovedná, efektívna, zvedavá, myslí ti to, ale pritom máš pokoru
- Ideálne máš za sebou už 3-5 rokov skúseností s manažmentom projektov, vrátane zahraničných
- Si človek, ktorý má dobrý spoločenský a politický prehľad
- Si človek, ktorý sa rád nachne pre zmyslupné veci a hľadá v nich to konštruktívne a pozitívne.
- Máš výbornú angličtinu v písanom aj hovorenom prejave.
- Nevyhnutnosťou je tiež štrukturovaný prejav a jasná argumentácia v oboch jazykoch.
- Výhodou je zahraničná skúsenosť a/alebo vzdelanie.

Prečo Seesame?

Byť lídrom na trhu už viac ako 25 rokov nie je len tak – neustále sledujeme nové trendy, meníme ponuku našich služieb, rozvíjame naše zručnosti a rastieme. V Seesame sa je stále čo nové naučiť. Prácou u nás získaš obrovské skúsenosti zo sveta komunikácie, PR, digitálu, naučíš sa, ako fungujú odvetvia našich klientov, ako napr. kampane pre neziskovky, brand & lifestyle PR či employer branding. Bonusom bude zázemie agentúry s dlhoročnými skúsenosťami, bohatým odmeňovacím systémom a hravo-sarkastickým tímom viac ako 50 kolegov.

V Seesame nájdete skúsený tím špecialistov na komunikáciu.
Vieme, čo formuje správanie ľudí, a robíme veci, ktoré prinášajú výsledky vo vzťahoch aj podnikaní.

Seesame poskytuje komunikačné poradenstvo a služby pre významné firmy a značky na Slovensku, ale aj v okolitých krajinách.
Viac na www.seesame.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3957009  Dátum zverejnenia: 26.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac