Junior Executive

Seesame, s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 48, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímajú ťa lifestyle témy a rád by si sa rozvíjal/la v oblasti brand PR?
Rád komunikuješ s ľuďmi, učíš sa nové veci a nebojíš sa výziev?
Si organizačný typ, ktorý sa nezľakne žiadnej praktickej úlohy?
Si dôsledný/ná a pozorný/á detailista/tka?
Sleduješ sociálne siete a poznáš dobre Instagram?
Potom hľadáme možno práve teba do nášho Brand & Lifestyle tímu na pozíciu Junior Executive.

Náš tím pracuje s klientmi najmä v oblastiach:
Lifestyle
FMCG

Hľadáme niekoho, kto doplní náš tím a bude mať na starosti:
Event management: príprava podujatí, partnerstiev a tlačových konferencií pre klientov
Projektová koordinácia: pomoc s koordináciou projektov, komunikácia a spolupráca s médiami, vlastné projekty spojené s podporou aktuálnych produktových noviniek klientov.
Influencer marketing: pomoc s koordináciou projektov, komunikácia s partnermi, aktívne sledovanie sociálnych sietí a vyhľadávanie vhodných príležitostí pre ďalšiu komunikáciu
Reporting & Monitoring: monitorovanie médií, príprava reportov pre klientov a vyhľadávanie príležitostí pre ďalšiu komunikáciu

- Mladý a dynamický kolektív
- Spolupráca na zaujímavých projektoch
- Finančný fond na podporu osobného rozvoja, vzdelávania a relaxácie podľa vlastného výberu
- Interný systém vzdelávania vrátane možnosti jazykového vzdelávania priamo vo firme
- Systém 13. a 14. platov a bonusov
- Nové kreatívne priestory a chillout zóna s hojdačkami a pravidelnou piatkovou happy hour

Ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať však budeme iba tých, ktorí spĺňajú všetky uvedené kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2020 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Aktívny a iniciatívny prístup, schopnosť doťahovať veci do konca
- Samostatné myslenie a organizačné schopnosti
- Zodpovednosť a asertivita
- Organizačné schopnosti a dôslednosť
- Predchádzajúca pracovná skúsenosť je výhodou

V Seesame nájdete skúsený tím špecialistov na komunikáciu.
Vieme, čo formuje správanie ľudí, a robíme veci, ktoré prinášajú
výsledky vo vzťahoch aj podnikaní.

Seesame poskytuje komunikačné poradenstvo a služby pre významné firmy a značky na Slovensku, ale aj v okolitých krajinách. Viac na www.seesame.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Mlynské nivy 48
821 09 Bratislava

Kontakt

ID: 3869385  Dátum zverejnenia: 12.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac