Account manažér - viaceré oblasti špecializácie

Seesame, s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 48, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900-1000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu najväčšej a najúspešnejšej slovenskej PR agentúry hľadáme človeka so vzťahom ku komunikácii, ktorý je samostatný a vie pohotovo reagovať v nepredvídateľných situáciách. Hlavnými predpokladmi sú výborné ovládanie slovenského jazyka, a to slovom aj písmom, systematický prístup k práci a profesionálny prístup ku klientom naprieč rôznymi úrovňami firmy. Uchádzač musí mať pozitívny vzťah k projektovému riadeniu a manažovaniu tímov.

Záujem o niektorú z týchto oblastí je vítaný, pracovná skúsenosť v danom obore veľkou výhodou:

* Technológie, SW, HW

* Politika a spoločenské dianie

* HR, interná komunikácia

Náplň práce

* Pravidelná komunikácia s klientom na rôznej úrovni firmy (komunikačné/marketingové oddelenie, vedenie firmy, zamestnanci, úrady a inštitúcie)

* Pomoc pri návrhoch komunikačných kampani a ich následná exekúcia

* Komunikácia s médiami

* Monitorovanie médií, príprava reportov pre klientov a vyhľadávanie príležitostí pre ďalšiu komunikáciu

* Organizácia eventov

* Komunikácia s externými dodávateľmi a internými kolegami

* Podpora tímu v administratívnych aktivitách

* Desk research: príprava a vyhľadávanie podkladov pre strategické dokumenty, analytika

Spolupráca na zaujímavých a kreatívnych projektoch top zahraničných aj slovenských značiek a inštitúcií

* Mladý a dynamický kolektív s chuťou robiť projekty, ktoré majú zmysel a prinášajú klientovi výsledok

* Kreatívne priestory a chillout zóna v širšom centre mesta s hojdačkami a pravidelnou piatkovou happy hour J

* Účasť na vzdelávacích aktivitách a prednáškach a možnosť jazykového vzdelávania priamo vo firme

* Finančný fond na podporu osobného rozvoja, vzdelávania a relaxácie podľa vlastného výberu

* Možnosť čiastkovej práce z domu a sick days

* Systém 13. a 14. platov a bonusov

Ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať však budeme iba tých, ktorí spĺňajú všetky uvedené kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

* Minimálne 1 rok praxe na relevantnej pozícii (v oblasti komunikácie alebo jednom z odborov špecializácie)

* Spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie, flexibilita

* Samostatnosť a zodpovednosť

* Systematickosť pri zadávaní práce dodávateľom a dodržiavanie deadlinov

* Dobré komunikačné zručnosti, cit pre vhodný tón a vizualitu zvolenej komunikácie naprieč všetkými komunikačnými kanálmi

* Výborné organizačné zručnosti

* Chuť učiť sa

* Tímový hráč

V Seesame nájdete skúsený tím špecialistov na komunikáciu.
Vieme, čo formuje správanie ľudí, a robíme veci, ktoré prinášajú
výsledky vo vzťahoch aj podnikaní.

Seesame poskytuje komunikačné poradenstvo a služby pre významné firmy a značky na Slovensku, ale aj v okolitých krajinách. Viac na www.seesame.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Mlynské nivy 48
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Stančíková
Tel.: +421 2 43422978
E-mail: poslať životopis
ID: 3553164   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900-1000 Eur