Account manager - PR

Seesame, s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 48, 821 09 Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vedenie a organizovanie práce pre klientov agentúry (klienti z oblasti
módy a FMCG)
- príprava a exekúcia komunikačných kampaní
- organizácia eventov
- zodpovednosť za realizáciu kampaní
- konštruktívne a efektívne riešenie zadaní
- mediálne vzťahy
- komunikácia s externými dodávateľmi a internými kolegami

My ponúkame:
- dynamickú a rôznorodú prácu v top agentúre
- široké možnosti odborného aj osobnostného rozvoja
- príležitosť podieľať sa na zaujímavých projektoch
- zamestnanecké benefity

Odpovedať budeme len vybraným uchádzačom, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 20.1.2018

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax min. 1 rok v oblasti marketingu, PR alebo
reklamnej agentúre
- organizačné a prezentačné zručnosti
- komunikatívnosť, výborná práca s jazykom a textom
- zodpovednosť a samostatnosť
- flexibilita
- zmysel pre detail
- chuť učiť sa

Prečo Seesame?

Byť lídrom na trhu už viac ako 25 rokov nie je len tak – neustále sledujeme nové trendy, meníme ponuku našich služieb, rozvíjame naše zručnosti a rastieme. V Seesame sa je stále čo nové naučiť. Prácou u nás získaš obrovské skúsenosti zo sveta komunikácie, PR, digitálu, naučíš sa, ako fungujú odvetvia našich klientov, ako napr. kampane pre neziskovky, brand & lifestyle PR či employer branding. Bonusom bude zázemie agentúry s dlhoročnými skúsenosťami, bohatým odmeňovacím systémom a hravo-sarkastickým tímom viac ako 50 kolegov.

V Seesame nájdete skúsený tím špecialistov na komunikáciu.
Vieme, čo formuje správanie ľudí, a robíme veci, ktoré prinášajú výsledky vo vzťahoch aj podnikaní.

Seesame poskytuje komunikačné poradenstvo a služby pre významné firmy a značky na Slovensku, ale aj v okolitých krajinách.
Viac na www.seesame.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3213552  Dátum zverejnenia: 3.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou