Obkladači-Rakousko - Ubytování zdarma!

Sedulus Sp. z o.o.

Místo práce
Linz, Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
po domluvě
Mzdové podmínky (brutto)
2 400 EUR/měsíc13., 14. plat! +prémie za výkon

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Obkladačské práce (keramika), koupelny , WC, obchodní centra, kompletní obklady budov, obchodních center apod.
- Víceletá práce jako obkladač (keramik)
- Znalost výkresové dokumentace, vyhotovení podle výkresu, kontrola kvality.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práce je na Rakouskou pracovní smlouvu, přímo pod firmou!
- 13., 14. plat!
- Mzda 2100, - Euro (netto)+prémie za výkon
- Přídavky na ubytování zdarma!

Informace o náboru

Životopis + fotografie práce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Firma má dlouholeté zkušenosti v oboru (obkladačské práce) , máme více než 300 zaměstnanců a stále rosteme.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2) nebo Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sedulus Sp.z o.o. ist ein Personalvermittlungsunternehmen aus Opole / Polen und befasst sich mit der Auswahl und Rekrutierung von Mitarbeitern, die bereit sind, im In- und Ausland zu arbeiten.
Wir bieten gute, faire und flexible Arbeitsplätze in Deutschland und Österreich an! Bleiben Sie auf dem Laufenden, täglich werden neue Anzeigen geschaltet!

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4006855  Dátum zverejnenia: 14.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/měsíc