Asistent predaja / predavač 1480 € prémie SEDRYK LE BLANC EUROPA Banská Bystrica (BRUTTO po skúšobnej dobe)

SEDRYK LE BLANC s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 480 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme sieť predajní ponúkajúcich luxusné obleky a konfekciu pre pánov na spoločenské udalosti. Na trhu sme viac ako 8 rokov a ak hľadáte:

- STABILITU
- FÉROVÝ PRÍSTUP
- SERIÓZNE ODMEŇOVANIE
- KĽUDNÉ PROSTREDIE
- KAMARÁTSKY KOLEKTÍV

- Ste vždy optimistická a usmiata
- Viete, čo je to spokojný zákazník

Tak ste na správnom mieste.

- Aktívny predaj a poradenstvo
- Predaj luxusných oblekov, košieľ, doplnkov a ďalší pánsky sortiment
- Budovať si dobré vzťahy so zákazníkmi - na zákaznícky servis kladieme najväčší dôraz
- Každodenná starostlivosť o predajňu a tovar
- Ponuka nápojov zákazníkom, aby sa vždy cítili v našich predajniach výnimočne
- Našim cieľom je zanechať príjemný pocit po návšteve našich predajní a ostať v podvedomí každého návštevníka Sedryk Le Blanc a to výnimočným nadštandardným servisom.

Ak vás zaujala ponuka neváhajte nás kontaktovať a spolu vytvoríme úžasný tím!

Viac informácii o spoločnosti nájdete na:

Zázemie medzinárodnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti.
Nadštandardné platové ohodnotenie + prémie podľa dosiahnutých tržieb vo výške priemerného manažérskeho platu!!!
Pracovné oblečenie
Možnosť nadčasov
Zamestnanecké zľavy
Stravné lístky
A ďalšie výhody

Životopisy spolu s FOTOGRAFIOU zasielajte na [email protected]
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávate súhlas s ich spracovaním a uchovaním v databáze spoločnosti za účelom sprostredkovania práce v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov. Súčasne tým potvrdzujete, že uvedené osobné údaje sú pravdivé a úplné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ochotu učiť sa nové veci a rozvíjať sa
Veľkú dávku sebamotivácie a pozitívny prístup k zákazníkom
Reprezentatívny vzhľad
Schopnosť zvládať náročné situácie
Empatia, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
Znalosť materiálov a strihov výhodou
Príjemné a reprezentatívne vystupovanie

Sedryk Le Blanc® je medzinárodná a dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá je špecifická vysokou kvalitou pánskych a dámskych košieľ, oblekov, kravát, nohavíc a kabátov. Kolekcie Sedryk Le Blanc® sú luxusné, štýlové a originálne svojim nadčasovým dizajnom. Naše motto " oblečte sa od hlavy až po päty a to na jednom mieste - Sedryk Le Blanc® "

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3860698  Dátum zverejnenia: 13.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 480 EUR/mesiac