Junior manager pre sieť predajní (luxusná pánska móda) 1250€ až 2200€

SEDRYK LE BLANC s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 250 - 2 200 EUR/mesiac1250€ plus PRÉMIE naviazané na obrat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť so sieťou predajní s pánskou módou s jednoznačnou ambíciou byť vo svojom segmente jednotkou. Príď a pomôž nám v tejto ambícii, kde budeš rásť s nami (profesionalitou, odbornosťou a prehľadom), rovnako s rastom počtu prevádzok a obratu (porastie aj tvoj plat naviazaný na obraty všetkých predajní, kde má byť tvojou ambíciou dostávať prémie v tisíckach eur).
Obsadzujeme pozíciu asistenta generálneho manažéra s tvojím cieľom stať sa do dvoch rokov senior managerom.
Hľadáme práve Teba, keď máš skutočnú chuť pracovať, učiť sa nové veci, rozvíjať sa a nebojíš sa zodpovednosti. Na to, aby si mohol rásť s nami v našej spoločnosti, máme pár jednoduchých, no veľmi podstatných požiadaviek, k tomu aby si mohol uspieť (rásť osobnostne ako aj platovo).
Preferujeme ZODPOVEDNOSŤ a PRECÍZNOSŤ a taktiež pokročilé skúsenosti s prácou v MS OFFICE (ideálne EXCEL - minimálne pokročilý so zmáknutými kontingenčnými tabuľkami :), keďže aj s nimi budeš pracovať). Hľadáme práve teba, pokiaľ máš námety a predstavy ako sa dostať do pozornosti klientov a ako si získavať spokojných zákazníkov. Ešte dnes nám pošli svoj životopis v SJ a AJ a motivačný list, no neboj sa napísať akúkoľvek myšlienku, ktorá ťa vystihne - práve tým dáš najavo, čím si výnimočný.
Veríme, že aj s tebou budeme lídri na trhu.
- Asistencia a podpora Generálneho manažéra,
- Príprava tabuliek (Práca v exceli, kontingenčné tabulky, funkcie, vzorce ),
- Analýza dát a grafov
- Rešerš trhu
- Inventarizácia, reporting
- Asistencia pri riadení chodu predajní
- Aktívna prítomnosť na predajniach
- Spracovanie údajov z online webov,
- Technická pomoc na predajniach (PC, monitory a ostatné technické zariadenia..)
- Tvorivé aktivity na predajniach – visual merchandising, marketing, mystery shopping
- Práca so systémom odmeňovania zamestnancov
- Komunikácia so zamestnancami
- Spolupráca s vedením a store managerom
- Riadenie asistentiek predaja
- IT podpora
- Technická podpora
- Práca so skladom
- Práca s objednávkami

- mobilný telefón
- možnosť pracovať formou home office
- príjemné a veľmi profesionálne pracovné prostredie
- atraktívne finančné ohodnotenie nad trhovým priemerom + prémie
- odborné školenia
- zľava na nákup luxusného oblečenia v našich predajniach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Precíznosť ,zodpovednosť a dokončovanie zadaných úloh

Sedryk Le Blanc® je medzinárodná a dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá je špecifická vysokou kvalitou pánskych a dámskych košieľ, oblekov, kravát, nohavíc a kabátov. Kolekcie Sedryk Le Blanc® sú luxusné, štýlové a originálne svojim nadčasovým dizajnom. Naše motto " oblečte sa od hlavy až po päty a to na jednom mieste - Sedryk Le Blanc® "

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3665447  Dátum zverejnenia: 26.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 - 2 200 EUR/mesiac1250€ plus PRÉMIE naviazané na obrat