Predavač 650 - 1250€ asistent predaja v obchode Sedryk Le Blanc v EUROPA BB

SEDRYK LE BLANC s.r.o.

Miesto práce
EUROPA BANSKÁ BYSTRICA, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
650 - 1250

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

DAJ ZO SEBA VIAC A ZAROB SI DVAKRÁT TOĽKO AKO JE BEŽNÉ. Rýchlo sa rozvijajúca sieť predajní s luxusnou pánskou konfekciou, s prevázdkami v BANSKEJ BYSTRICI a BRATISLAVE, hľadá do EUROPA BANSKÁ BYSTRICA posilu na pozíciu asistent/ka predaja pánskej konfekcie (životopis NUTNÉ FOTO!!).

Pracoval/a si v obchode a baví ťa to?
Sú odevy tvoja láska?
Chceš predávať vo výnimočne nádhernom prostredí predajne Sedryk Le Blanc?

Pokiaľ áno, pošli nám svoj životopis. NUTNÉ FOTO!! (životopisy bez fotky bohužiaľ neakceptujeme)

DODRŽUJEME DOHODY A SME FÉROVÍ.
Zázemie medzinárodnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti.
Dobré platové ohodnotenie + prémie podľa dosiahnutých tržieb.
Perspektívne zamestnanie.
Možnosť uplatniť svoj záujem o módu.

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu nám pošlite svoj motivačný list a životopis v slovenskom jazyku, NUTNÁ FOTOGRAFIA na e-mailovú adresu info@sedryk.fr.
Na pohovory budeme kontaktovať telefonicky len tých kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky (vo vzťahu k počtu odpovedí, ďakujeme za pochopenie).

Požiadavky na zamestnanca

Ochotu učiť sa nové veci a rozvíjať sa
Veľkú dávku sebamotivácie a pozitívny prístup k zákazníkom
Reprezentatívny vzhľad
Schopnosť zvládať náročné situácie
Empatia, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
Znalosť materiálov a strihov výhodou
Príjemné a reprezentatívne vystupovanie

Sedryk Le Blanc medzinárodná dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá sa špecializuje na vysokú kvalitu pánskych a dámskych košieľ, oblekov, kravát, nohavíc a kabátov. Kolekcie Sedryk Le Blanc sú jednoduché a originálne. Každý kúsok dopĺňa štýl človeka. Zaoberá sa exportom po celom svete, najmä v Anglicku, USA, Francúzsku a Taliansku. Naše motto ZLAĎTE SA.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Škultétyho 1
831 03 Bratislava-Nové Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Uliasova
Tel.: +421911938811
E-mail: poslať životopis
ID: 2240973   Dátum zverejnenia: 23.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650 - 1250