Technicko-obchodný pracovník

SEDIR Konštrukcie, a.s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac+ odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Udržiavanie a rozvoj kľúčových vzťahov so zákazníkmi vo zverenom segmente
• Vytváranie nových obchodných kontaktov
• Identifikácia predajných príležitostí v regióne Západné a Stredné Slovensko
• Sledovanie trhu a analýza konkurencie
• Vyjednávanie cien
• Technická podpora našich zákazníkov pri aplikácii našich produktov v spolupráci s technikom a projekčným oddelením
• Spolupráca s marketingovým oddelením

Ponúkame motivačné finančné ohodnotenie, kurzy v zahraničí, zaujímavú prácu v dynamickej spoločnosti. Staňte sa členom nášho tímu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, architektúra, obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

• SŠ prípadne VŠ vzdelanie stavebného/technického zamerania sú výhodou
• Min. 1- ročné skúsenosti s predajom
• Výborné komunikačné schopnosti
• Flexibilita a mobilita

Spoločnosť SEDIR Konštrukcie, a.s. (www.h-j.sk) je spoľahlivý výrobca a dodávateľ drevených konštrukcií v stavebníctve, ktoré sú synonymom kvality, spoľahlivosti a bezpečia pre rodiny a komerčné subjekty. Viac info na www.h-j.sk Miesto posobenia, západné Slovensko, centrála spoločnosti je v Bratislave, výroba v NZ, centrála projekcie v BB
ID: 4474151  Dátum zverejnenia: 28.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac