Technik pre reklamnú činnosť

SEDEM - reklamná agentúra s.r.o.

Miesto práce
Sedem - reklamná agentúra, Prístavná, Ružinov
Termín nástupu
Ihneď
900 - 1 500 EUR/mesiacmzda v rozmedzí 900€ (brutto) až 1500€ (brutto) podľa skúseností a výkonu zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž a inštalácia našich výrobkov pre zákazníka, typické úlohy produkčno-technického pracovníka v oblasti vonkajšej reklamy a veľkoplošnej tlače, obhliadky a inštalácie zákaziek v teréne u klienta, výlepy a polepy výkladov a iných reklamných zariadení

- upravenie mzdových podmienok podľa schopností a praxe uchádzača,

- výborný pracovný kolektív,

- príjemné pracovné prostredie a zázemie,

- moderné pracovné prostriedky,

- aktívny prístup zo strany zamestnávateľa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné, elektrotechnické, strojárske, iné ...

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- technické myslenie/schopnosti,

- skúsenosti s reklamou sú výhodou,

- manuálna zručnosť, flexibilita, spoľahlivosť, samostatnosť, rozhodnosť,

- schopnosť porozumieť a hľadať spoločné riešenia,

- počítačová gramotnosť (PC),

- schopnosť spolupráce v tíme,

- systematickosť vo vlastnej práci

Dobre zabehnutá reklamná & kreatívna agentúra SEDEM s centrálou v Košiciach a pobočkou v Bratislave poskytuje svoje služby na slovenskom i zahraničnom trhu už viac ako 25 rokov. Agentúra je zameraná na výrobu reklamných materiálov každého druhu, atypickú reklamnú výrobu, komunikačné služby, či online marketing.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4294359  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac