Grafik / Grafička / DTP / Ploter

SEDEM - reklamná agentúra s.r.o.

Miesto práce
Textilná 7, Nad jazerom
Termín nástupu
01.09.2021
Mzdové podmienky (brutto)
832 EUR/mesiacOdmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Grafik v našej spoločnosti:
- spracováva textové a obrazové predlohy pomocou výpočtovej techniky,
- spája textové a obrazové prvky tlačového média zalamovaním,
- pracuje s niektorými tlačiarenskými zariadeniami,
- pracuje so strojom na spracovanie reklamných tlačovín,
- graficky spracováva reklamu v závislosti od celkovej koncepcie,
- graficky spracováva návrhy inzercie, katalógov, webových stránok, letákov, bannerov,
billboardov, vizitiek, výrobkov, atď,
- musí poznať a vedieť používať grafické programy Adobe,
- pripravuje výstupy pre tlač a zodpovedá za zjavné chyby vo finálnych materiáloch,
- riadi celý proces prác, dodržiava termíny korektúr so zákazníkmi,
- plní úlohy, ktorými ho poverí zamestnávateľ,
- spracováva grafické návrhy z pohľadu použitej tlačovej techniky,
- spracováva grafické návrhy rôznych typov nosičov reklamy.

Stabilná práca, skvelý kolektív, seriózny prístup, práca v peknom prostredí.

Hľadáme kvalitného, samostatne pracujúceho grafika, kreatívneho, skúsenosti v odbore výhodou. Ponúkame serióznosť a výborné ohodnotenie, dobrý kolektív a zaujímavú prácu. Kladieme veĺký dôraz na kvalitu práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

kreativita, technické myslenie, priestorové myslenie, samostatná práca, serióznosť, zodpovednosť, dodržiavanie termínov

Dobre zabehnutá reklamná & kreatívna agentúra SEDEM s centrálou v Košiciach a pobočkou v Bratislave poskytuje svoje služby na slovenskom i zahraničnom trhu už viac ako 25 rokov. Agentúra je zameraná na výrobu reklamných materiálov každého druhu, atypickú reklamnú výrobu, komunikačné služby, či online marketing.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4080887  Dátum zverejnenia: 13.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 832 EUR/mesiac