Hlavný konštruktér

SEDASPORT, s.r.o.

Miesto práce
Staromyjavská 1031/14, Myjava
Termín nástupu
možný ihneď
1 600 - 2 500 EUR/mesiacFinálna výška ponúkanej mzdy bude dohodnutá na základe osobnostných a profesijných predpokladov kandidáta. Mzda sa skladá z fixu a variabilnej zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatné riešenia konštrukčných úloh pre potreby výroby

- Spolupráca s výrobou pri riešení problémov

- Tvorba výkresovej a technologickej dokumentácie

- Riešenie konštrukčných detailov

- Aktualizácia a zapracovanie zmien a návrhov do výkresov

- Samostatná tvorba návrhov a riešení v 2D alebo 3D programoch

- Technická podpora pri montáži výrobkov

- Vytváranie a export kusovníkov z výkresov

- Občasné cestovanie pri inštalácií sedadiel a oceľových konštrukcií

- Riešenie samostatne vlastného prideleného projektu

- Čítanie a porozumenie zákazníckych specifikácií

- Komunikácia s architektom a projektantom zákazníka k danému projektu

- Riešenie a realizácia úloh vyplývajúcich z prijatých opatrení v rámci systému riadenia kvality spoločnosti

- Riešenie operatívnych úloh podľa pokynov priameho nadriadeného

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Expert
SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Preukázateľné skúsenosti a prax s 3D modelovaním v CAD programoch

Všeobecný záujem a cit pre technické riešenia

Technické a tvorivé myslenie

Kreativita

Presnosť

Zmysel pre zodpovednosť

Analyzovanie a riešenie problémov

Samostatnosť, pracovitosť, zodpovednosť

Znalosť strojov a zariadení, technické myslenie

Spoločnosť SEDASPORT, s.r.o. je úspešne sa rozvíjajúca firma, realizujúca projekty v Európe, Severnej Amerike. Hlavnou náplňou je výroba a montáž sedadiel a tribún pre športoviská, kiná, divadlá a posluchárne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4818332  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac