Účtovníčka + Mzdárka

SEDASPORT, s.r.o.

Miesto práce
Staromyjavská 1031/14, Myjava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie a komplexné spracovanie mzdovej agendy
- Príprava podkladov pre spracovanie miezd, výpočet mzdy
- Komunikácia s inštitúciami – sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne a daňový úrad (výkazy, hlásenia, prihlášky, odhlášky, ročné zúčtovania atď.)
- Administratívne činnosti mzdového oddelenia (zápočtové listy, PN, exekúcie, potvrdenia o príjme zamestnancov, evidencia a vystavovanie vstupných a výstupných dokladov..)
- Príprava mesačných mzdových uzávierok a reportov
- Sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti
- Nahrávanie dokladov (faktúr, interných dokladov, cestovných dokladov, pokladničných dokladov)
- Dohľad nad fakturáciou, sledovanie splatnosti, účtovné závierky
- Vedenie pokladničnej agendy

stravovanie, možnosť kariérneho postupu, kultúrne a športové podujatia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Human - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť ESO výhodou
- cudzí jazyk výhodou
- schopnosť pracovať pod stresom, samostatne riešiť problémy
- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita

Spoločnosť SEDASPORT, s.r.o. je úspešne sa rozvíjajúca firma, realizujúca projekty v Európe, Severnej Amerike. Hlavnou náplňou je výroba a montáž sedadiel a tribún pre športoviská, kiná, divadlá a posluchárne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4100573  Dátum zverejnenia: 10.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac