Strážnik / pracovník SBS

SECURITY GUARD - SK s.r.o.

Miesto práce
Levice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.od 7 /1 hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie poriadku na mieste zhromažďovania osôb, zabezpečenie verejného poriadku pri kultúrno - spoločenských a športových podujatiach.

mzda vždy načas a v plnej výške

V prípade záujmu nám pošlite životopis, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Môžete nás kontaktovať aj telefonicky na t.č. 0907616313. Preferujeme osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Súkromná bezpečnostná služba

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

SBS,Bezpečnostné služby,

preukaz OS pre výkon SBS(prípadne čakatelia) veľkou výhodou, zodpovednosť, komunikatívnosť, slušné vystupovanie, starostlivosť o seba a svoje pracovné prostredie, profesionalita, dochvíľnosť, cudzí jazyk (aj len základy) výhodou.
Bezúhonnosť, spoľahlivosť,odborná spôsobilosť.
Práca je vhodná ako vedľajší príjem z brigádnickej činnosti.

Spoločnosť SECURITY GUARD-SK s. r. o.. je súkromná bezpečnostná služba, ktorá vykonáva svoju činnosť na základe oprávnenia vydaného PZ SR. Sme neustále sa rozvíjajúcou spoločnosťou, ktorá má skúsenosti v oblasti bezpečnosti.

Kontakt

Kontaktná osoba: MBA,LLM Mgr.PaedDr.František Bokroš,
Tel.: +421907616313
E-mail: poslať životopis
ID: 4809333  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.