Operátor monitorovacieho strediska

SECURITON Servis, spol. s r.o.

Miesto práce
Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
29.02.2020
4,4 - 7 EUR/hod.Príplatky za prácu v noci 40%, vo sviatok 100%, za sobotu 50%, za nedeľu 100%, za nadčasovú prácu 25%. Hrubá mzda s príplatkami od 1.300 - 1.600 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať špecialistom na bezpečnostné technológie a pracovať v najmodernejšom monitorovacom centre?
Rozširujeme tím operátorov, ktorí zabezpečujú ochranu, monitoring a vzdialenú obsluhu komerčných budov a areálov.

Naši operátori pracujú v denných a nočných 12hod.zmenách (viac služieb sa vykonáva v noci a cez víkendy, menej počas pracovných dní), čo je spojené s vyšším finančným ohodnotením.

Náplň práce: Prijímanie, preverovanie a následné spracovávanie alarmových signálov z bezpečnostných a iných technológií, ktoré zahŕňa predovšetkým:

- kontrolu zabezpečenia objektov cez kamerový systém
- telefonickú komunikáciu so zákazníkmi, technikmi
- vyhodnocovanie situácie pomocou dostupných informácií v používanom softvéri
- rádiové spojenie a riadenie všetkých pracovníkov zásahovej jednotky, obsluha rádiovej siete a zaznamenávanie správ
- spracovanie denného reportu a ďalšej dokumentácie

práca v stabilnej spoločnosti, stabilný a pravidelný príjem vyplácaný v súlade so zákonom a so všetkými odvodmi, motivačná zložka mzdy, rôzne sociálne benefity, zamestnanecké pôžičky.

V prípade záujmu prosím zašlite svoje CV na [email protected]
Kontaktná osoba: Mgr. Ľubomíra Laštúvková
tel.: 02/48202933
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých pozveme na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- PREUKAZ ODBORNEJ SPOSOBILOSI PRE PRÁCU V SBS - v prípade záujmu pomôžeme zabezpečiť, podmienka pre jeho vzdelanie sú zdravotná spôsobilosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť,
- schopnosť koncentrácie, spoľahlivosť, svedomitosť, odolnosť voči stresu, okamžitá a správna reakcia na vzniknutú situáciu, dobré komunikačné schopnosti
- znalosť práce s PC /MS Word, MS Excel, MS Outlook/
- jazykové znalosti - anglický, nemecký, prípadne iný cudzí jazyk je výhodou

SECURITON Servis, spol. s r.o. - stabilná spoločnosť pôsobiaca v oblasti ochrany majetku a zabezpečovacích systémov s 30 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3865892  Dátum zverejnenia: 7.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,4 EUR/hod.