Recepčná/ý/ - utorky, stredy, štvrtky pre AB v Bratislave - výhodné pre študentov

SECURITON Servis, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou + všetky príplatky podľa zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca recepčnej /ného/ v administratívnej budove - práca v pracovné dni aj víkend + anglický jazyk - na mierne pokročilej úrovni. Práca je vhodná predovšetkým pre študentov, ktorí sa na jednej pozícii môžu striedať.
Prosíme, aby sa hlásili uchádzači, ktorí môžu pracovať v uvedené dni od 06.30 doobeda, ďalej od obeda do 19.30.

záujemcovia zašlite životopis spolu so sprievodným listom na adresu: personalne@securiton.sk, prípadné otázky zodpovieme tiež písomnou korešpondenciou na uvedenej adrese.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky uvedené v inzeráte.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stabilná spoločnosť pôsobiaca v oblasti ochrany majetku a zabezpečovacích systémov s 25 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Mlynské Nivy č. 73
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lubomira Lastuvkova
Tel.: 02/48 20 29 33
E-mail: poslať životopis
ID: 3226121   Dátum zverejnenia: 7.11.2017