Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Systémový administrátor

SECURITAS SK s. r. o.

Zahradnícka 24, Prievidza, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiaczákladná mzda bude prehodnotená po uplynutí skúšobnej doby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Administrácia pridelených zabezpečovacích systémov (PCO, CCTV EZS), služieb a procesov
  • Technická podpora pre interných zamestnancov (telefonicky, e-mailom, TV )
  • Správa sieťovej infraštruktúry spoločnosti (LAN, WAN, WiFi)
  • Komunikácia s globálnym IT oddelením v anglickom jazyku
  • Práca na vylepšovaní a optimalizácii systémov, aby sme dokázali čeliť narastajúcim nárokom našich klientov.

  • Pracovný čas je flexibilný s možnosťou home office
  • V prípade mimoriadneho pracovného výkonu možnosť získať aj ďalšiu odmenu
  • Multisport karta
  • Niekoľko firemných akcií v rokunápoje zdarma (káva, čaj)
  • Školenia a odborný rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý
IT podpora - Pokročilý
Kamerové systémy CCTV - Mierne pokročilý
Konfigurácia elektron. zabezpečovacieho systému - Základy
Vzdialená podpora - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • samostatnosť, zodpovednosť
  • schopnosť pracovať v tíme
  • schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
  • analytické myslenie
  • riešenie vzniknutých kritických problémov aj mimo základnej pracovnej doby
  • ochota príležitostne cestovať
  • skúsenosti s konfiguráciouCCTV a EZS
  • prehľad a orientácia v oblasti komunikačných technológií
  • skúsenosti s počítačovým hardvérom a operačným systémom Windows
  • praktická znalosť v oblasti dátovej kabeláže
  • prax s databázami výhodou

Spoločnosť SECURITAS SK sa zameriava na poskytovanie bezpečnostných služieb šitých na mieru podľa potrieb zákazníkov a realizáciu projektov/smart riešení na základe bezpečnostného posúdenia. Spoločnosť patrí do nadnárodnej skupiny Securitas, ktorá zamestnáva viac ako 341 000 zamestnancov v 44 krajinách sveta. V Slovenskej republike pôsobíme od roku 1991 a od roku 2007 je spoločnosť registrovaná pod obchodným názvom SECURITAS SK s.r.o.

3 základné, najdôležitejšie hodnoty spoločnosti SECURITAS SK:
- čestnosť
- ostražitosť
- užitočnosť

V spoločnosti SECURITAS SK vytvárame inkluzívne prostredie pre svojich zamestnancov, so silnou ochranou ľudských práv a s nulovou toleranciou voči násiliu, ponižovaniu a diskriminácií. V rôznorodosti vidíme príležitosť, ktorá nás posunie ďalej.

Hľadáme tých, ktorí zdieľajú náš zmysel pre čestnosť a radi pomáhajú druhým. Ste takí? Potom môžete byť jedným z nás.

Počet zamestnancov: cca 700 zamestnancov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Mitter
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4835054  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac