Obchodno marketingový špecialista

SECURITAS SK s. r. o.

Miesto práce
Turčianska 2, Ružinov
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiackaždoročné navyšovanie miezd

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívny prieskum trhu a hľadanie nových obchodných príležitostí v B2B (cold calling),
• administratívna podpora výberového konania: príprava obchodných ponúk a kalkulácií,
• podpora zahraničných tímov týkajúca sa medzinárodných klientov (GCE: Global Clients Europe),
• administratívna podpora v rámci obchodných reportov,
• správa otvorených obchodných príležitostí a reportov v európskom CRM systéme,
• aktualizácia informácií v CRM systéme,
• administratívna podpora pre obchodného riaditeľa,
• administratívna podpora pri príprave obchodných materiálov (prezentácií, krátkych článkov atď.), organizovanie konferencií, webinárov,
• podpora marketingových aktivít v spolupráci s ostatnými členmi tímu,
• kontaktná osoba pre externú marketingovú agentúru,
• úzka spolupráca s členmi všetkých oddelení v rámci spoločnosti,
• úlohy ad hoc pridelené obchodným riaditeľom

• prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
• osobný rozvoj: vzdelávacie školenia a kurzy,
• samostatná a zodpovedná práca,
• Multisport karta,
• bezplatná káva a čaj v kancelárii ,
• Garantované zvyšovanie platu na ročnej báze,
• teambuildingové aktivity.

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis a motivačný list výberom možnosti zaslať spoločnosti životopis. Odpovieme uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky uvedené v inzeráte. Ďakujem za pochopenie.

POZOR:
Zaslaním žiadosti uchádzača o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti SECURITAS SK s.r.o. so spracúvaním osobných údajov na účely výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Angličtina - B2 je nutnosťou
- MS Office - pokročilý
- ochota urobiť niečo navyše
- klientsky orientovaný prístup
- vytrvalosť, psychická odolnosť
- výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- analytické myslenie
- Samostatnosť a proaktivita pri riešení problémov
- time management

Spoločnosť SECURITAS SK sa zameriava na poskytovanie bezpečnostných služieb šitých na mieru podľa potrieb zákazníkov a realizáciu projektov/smart riešení na základe bezpečnostného posúdenia. Spoločnosť patrí do nadnárodnej skupiny Securitas, ktorá zamestnáva viac ako 341 000 zamestnancov v 44 krajinách sveta. V Slovenskej republike pôsobíme od roku 1991 a od roku 2007 je spoločnosť registrovaná pod obchodným názvom SECURITAS SK s.r.o.

3 základné, najdôležitejšie hodnoty spoločnosti SECURITAS SK:
- čestnosť
- ostražitosť
- užitočnosť

V spoločnosti SECURITAS SK vytvárame inkluzívne prostredie pre svojich zamestnancov, so silnou ochranou ľudských práv a s nulovou toleranciou voči násiliu, ponižovaniu a diskriminácií. V rôznorodosti vidíme príležitosť, ktorá nás posunie ďalej.

Hľadáme tých, ktorí zdieľajú náš zmysel pre čestnosť a radi pomáhajú druhým. Ste takí? Potom môžete byť jedným z nás.

Počet zamestnancov: cca 700 zamestnancov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4400447  Dátum zverejnenia: 11.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac