Bezpečnostný pracovník/čka Hlohovec a Križovany

SECURITAS SK s. r. o.

Miesto práce
Hlohovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,84 - 4 EUR/hod.+ všetky zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce v pozícii bezpečnostný pracovník je:

- fyzické stráženie objektu pre klienta v administratívnej budove,
- kľúčová služba,
- práca s kamerovým systémom,
- pochôdzková činnosť v stráženom objekte,
- komunikácia požiadaviek klientov,
- kontrola alarmov,
- aktivácia a deaktivácia vstupných kariet,

Práca je v stabilnej a perspektívnej nadnárodnej spoločnosti so zaujímavým hodnotením a istým mesačným príjmom, zaujímavými benefitmi ako sú stravovacie karty namiesto klasických gastrolístkov a na relax možnosť využitia príspevku na multi sport karty. Staňte sa členom profesionálneho tímu s možnosťou ďalšieho kariérneho rastu.

Informácie o výberovom konaní

Upozornenie:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti SECURITAS SK s.r.o. so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák.č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

• Seriózne vystupovanie, slušná komunikácia s klientom,
• Práca s počítačom na užívateľskej úrovni,
• Čistý odpis registra trestov,
• Preukaz odbornej spôsobilosti typu S nutný

Spoločnosť SECURITAS SK sa zameriava na poskytovanie bezpečnostných služieb šitých na mieru podľa potrieb zákazníkov a realizáciu projektov/smart riešení na základe bezpečnostného posúdenia. Spoločnosť patrí do nadnárodnej skupiny Securitas, ktorá zamestnáva viac ako 341 000 zamestnancov v 44 krajinách sveta. V Slovenskej republike pôsobíme od roku 1991 a od roku 2007 je spoločnosť registrovaná pod obchodným názvom SECURITAS SK s.r.o.

3 základné, najdôležitejšie hodnoty spoločnosti SECURITAS SK:
- čestnosť
- ostražitosť
- užitočnosť

V spoločnosti SECURITAS SK vytvárame inkluzívne prostredie pre svojich zamestnancov, so silnou ochranou ľudských práv a s nulovou toleranciou voči násiliu, ponižovaniu a diskriminácií. V rôznorodosti vidíme príležitosť, ktorá nás posunie ďalej.

Hľadáme tých, ktorí zdieľajú náš zmysel pre čestnosť a radi pomáhajú druhým. Ste takí? Potom môžete byť jedným z nás.

Počet zamestnancov: cca 700 zamestnancov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4211242  Dátum zverejnenia: 19.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3,84 EUR/hod.