Recepcia - Brigáda Administratívna budova Bratislava

SECURITAS SK s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu recepčnej formou brigády v stabilnej medzinárodnej spoločnosti v oblasti bezpečnostných služieb s miestom výkonu práce v administratívnej budove v Bratislave.

Hlavnou náplňou práce v pozícii recepčný je:

BADGE MANAGEMENT
- Vydávanie dočasných kariet, aktivácia kariet v systéme, preberanie
kariet, deaktivácia kariet
- Vydávanie kariet stálym zamestnancom, evidencia protokolov o
prebratí kariet
- Denná evidencia dočasných kariet
- Vydávanie kariet s prístupom do špeciálnych zón, pravidelná
kontrola zoznamov ľudí s povoleným vstupom do špeciálnych zón
- Pomoc pri vyžiadaní stálych kariet novým zamestnancom
- Riešenie problémov s nefunkčnými kartami, evidencia stratených
kariet

SECURITY/KEY MANAGEMENT
- Vydávanie a evidencia kľúčov od miestnosti v priestoroch IBM,
- Pravidelná kontrola kľúčov na kvartálnej baze
- Denná kontrola generálneho kľúču
- Kontrola Confidential boxov

MAIL MANAGEMENT
- Odosielanie/preberanie zásielok a pošty
- Distribúcia pošty a zásielok zamestnancom
- Evidencia došlej a odoslanej pošty, reportovanie štatistiky došlej a
odoslanej pošty 1x ročne
- Evidencia expensov,
- Evidencia školení BOZP zamestnancov

OFFICE MANAGEMENT
- Zabezpečenie kancelárskych pomôcok, káblov a iných predmetov,
spojených s fungovaním kancelárie
- Spravovanie office kávy
- Sprevádzanie návštev a supplierov
- Spravovanie mailing groups, slacku
- Travel expense reimbursement support
- External visit/meeting support ( taxi, refreshment, booking meeting
room)

Práca je v stabilnej a perspektívnej nadnárodnej spoločnosti so zaujímavým hodnotením a istým mesačným príjmom. Staňte sa členom profesionálneho tímu s možnosťou ďalšieho kariérneho rastu.

Informácie o výberovom konaní

Upozornenie:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti SECURITAS SK s.r.o. so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák.č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

• Seriózne vystupovanie, slušná
komunikácia s klientom,
• Práca s počítačom na užívateľskej úrovni,
• Schopnosť riešiť vzniknuté problémoy
• Komunikácia v anglickom jazyku slovom aj
písmom

Spoločnosť SECURITAS SK sa zameriava na poskytovanie bezpečnostných služieb šitých na mieru podľa potrieb zákazníkov a realizáciu projektov/smart riešení na základe bezpečnostného posúdenia. Spoločnosť patrí do nadnárodnej skupiny Securitas, ktorá zamestnáva viac ako 341 000 zamestnancov v 44 krajinách sveta. V Slovenskej republike pôsobíme od roku 1991 a od roku 2007 je spoločnosť registrovaná pod obchodným názvom SECURITAS SK s.r.o.

3 základné, najdôležitejšie hodnoty spoločnosti SECURITAS SK:
- čestnosť
- ostražitosť
- užitočnosť

V spoločnosti SECURITAS SK vytvárame inkluzívne prostredie pre svojich zamestnancov, so silnou ochranou ľudských práv a s nulovou toleranciou voči násiliu, ponižovaniu a diskriminácií. V rôznorodosti vidíme príležitosť, ktorá nás posunie ďalej.

Hľadáme tých, ktorí zdieľajú náš zmysel pre čestnosť a radi pomáhajú druhým. Ste takí? Potom môžete byť jedným z nás.

Počet zamestnancov: cca 700 zamestnancov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4155955  Dátum zverejnenia: 23.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.