Bezpečnostný pracovník, informátor

SECURITAS SK s. r. o.

Miesto práce
Záborské
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,82 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných bezpečnostných pracovníkov, ktorých náplňou práce bude:
- zabezpečovanie ochrany majetku alebo osôb,
- obsluhovanie bezpečnostných zariadení, monitorovanie kamerového a bezpečnostného systému,
- ochrana súkromného majetku pred poškodením, znehodnotením a odcudzením,
- preventívna kontrola osôb pri vstupe do strážených objektov,
- vykonávanie pravidelných obchôdzok zvereného objektu,
- spolupráca so zložkami policajného, hasičského a záchranného zboru,
- kontrolovanie a zabraňovanie nepovoleným vstupom a vstupom s nepovolenými predmetmi,
- dodržiavanie pokynov nadriadeného pracovníka bezpečnostnej služby.

- práca v nadnárodnej spoločnosti,
- možnosť kariérneho rastu,
- nadštandardné platové ohodnotenie,
- ubytovanie,
- stravné lístky v cene 3,90 eur
- možnosť získať alebo obnoviť si preukaz odbornej spôsobilosti
- všetky zákonné príplatky - práca vo sviatok, v sobotu a nedeľu, práca v noci
- Multi sport karty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

- Záujemca MUSÍ BYŤ DRŽITEĽOM Preukazu odbornej spôsobilosti, podľa zákona 473/2005 Z.z.
- Možnosť absolvovať kurz odbornej spôsobilosti cez našu spoločnosť.

Ďalšie požiadavky na uchádzača:
- spoľahlivosť
- flexibilnosť
- lojálnosť
- samostatne pracujúci
- konajúci v záujme spoločnosti

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis pomocou možnosti "Poslať spoločnosti životopis"

Upozornenie:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti SECURITAS SK s.r.o. so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák.č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Spoločnosť Securitas je nadnárodná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti bezpečnosti, ktorá zamestnáva viac ako 330 000 pracovníkov v 57 krajinách sveta. Zameriavame sa na poskytovanie bezpečnostných riešení šitých na mieru podľa potrieb našich zákazníkov.
V Slovenskej republike pôsobíme od roku 1991 a od roku 2007 je spoločnosť registrovaná pod obchodným názvom SECURITAS SK s.r.o.

SECURITAS SK považuje za najdôležitejšie tri základné hodnoty:
- čestnosť
- ostražitosť
- užitočnosť

Hľadáme tých, ktorí zdieľajú náš zmysel pre čestnosť a radi pomáhajú druhým. Ste takí? Potom môžete byť jedným z nás.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Iné služby
Počet zamestnancov: 700 zamestnancov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4017101  Dátum zverejnenia: 7.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3,82 EUR/hod.