Bezpečnostný pracovník

SECURITAS SK s. r. o.

Mondelez European Business Services Centre, s.r.o., Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,2 EUR/hod.+ odmeny + všetky zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných, pracovitých kolegov do mladého tímu, s dobrými komikačnými schopnosťami v slovenskom aj v anglickom jazyku.
Hlavnou nápňou práce je:
  • fyzické stráženie objektu pre klienta
  • kľúčová služba,
  • práca s kamerovým systémom,
  • pochôdzková činnosť v stráženom objekte,
  • komunikácia požiadaviek klientov,
  • kontrola alarmov
  • aktivácia a deaktivácia vstupných kariet

Práca je v stabilnej a perspektívnej nadnárodnej spoločnosti so zaujímavým hodnotením a istým mesačným príjmom, zaujímavými benefitmi ako sú stravovacie karty namiesto klasických gastrolístkov a na relax možnosť využitia príspevku na multi sport karty.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktná osoba:
Ing. Pavel Babic
tel.č.: 0918 151 234
e-mail: [email protected]

Ďalšie informácie budú poskytnuté na pracovnom pohovore.

Upozornenie:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti SECURITAS SK s.r.o. so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák.č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• vždy dobrá nálada
• pozitívny prístup k práci
• dobré komunikačné schopnosti
• práca s počítačom na užívateľskej úrovni,
• čistý odpis registra trestov,
• preukaz odbornej spôsobilosti typu S

Spoločnosť Securitas je nadnárodná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti bezpečnosti, ktorá zamestnáva viac ako 330 000 pracovníkov v 57 krajinách sveta. Zameriavame sa na poskytovanie bezpečnostných riešení šitých na mieru podľa potrieb našich zákazníkov.
V Slovenskej republike pôsobíme od roku 1991 a od roku 2007 je spoločnosť registrovaná pod obchodným názvom SECURITAS SK s.r.o.

SECURITAS SK považuje za najdôležitejšie tri základné hodnoty:
- čestnosť
- ostražitosť
- užitočnosť

Hľadáme tých, ktorí zdieľajú náš zmysel pre čestnosť a radi pomáhajú druhým. Ste takí? Potom môžete byť jedným z nás.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Iné služby
Počet zamestnancov: 700 zamestnancov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Turčianska 2
821 09 Bratislava
ID: 4001344  Dátum zverejnenia: 18.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,2 EUR/hod.