Security Coordinator/ka - v medzinárodnej spoločnosti v Bratislave

SECURITAS SK s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiac+ výkonnostná zložka mzdy /výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného supervisora/ku do mladého tímu, s dobrými komunikačnými schopnosťami, ktorého náplňou práce bude:
- participácia pri nábore zamestnancov a stabilizácii profesionálneho tímu,
- zaškoľovanie zamestnancov pre danú lokalitu,
- riadenie a efektívne zabezpečovanie denného chodu danej lokality, podpora a poradenstvo členom profesionálneho tímu
- komunikácia a spolupráca s vedením zákazníka
- plnenie úloh nadriadeného manažéra
- nábor nových zamestnancov
- plánovenie služieb na objekte
- komunikácia so zamestnancami, ich vedenie a motivácia

- práca v nadnárodnej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- multisport karta
- stravné lístky v cene 4,50 eur
- benefitný systém
- možnosť kariérneho rastu

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, zašlite nám Váš životopis vybraním možnosti Poslať spoločnosti životopis. Odpovieme uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky špecifikované v inzeráte. Ďakujeme za porozumenie.

Upozornenie:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti SECURITAS SK s.r.o. so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- seriózne vystupovanie a slušná komunikácia s klientom
- bezúhonnosť,
- zdravotná spôsobilosť,
- flexibilita,
- platný preukaz odbornej spôsobilosti pre výkon SBS
- plynulá komunikácia v anglickom jazyku

Spoločnosť SECURITAS SK sa zameriava na poskytovanie bezpečnostných služieb šitých na mieru podľa potrieb zákazníkov a realizáciu projektov/smart riešení na základe bezpečnostného posúdenia. Spoločnosť patrí do nadnárodnej skupiny Securitas, ktorá zamestnáva viac ako 341 000 zamestnancov v 44 krajinách sveta. V Slovenskej republike pôsobíme od roku 1991 a od roku 2007 je spoločnosť registrovaná pod obchodným názvom SECURITAS SK s.r.o.

3 základné, najdôležitejšie hodnoty spoločnosti SECURITAS SK:
- čestnosť
- ostražitosť
- užitočnosť

V spoločnosti SECURITAS SK vytvárame inkluzívne prostredie pre svojich zamestnancov, so silnou ochranou ľudských práv a s nulovou toleranciou voči násiliu, ponižovaniu a diskriminácií. V rôznorodosti vidíme príležitosť, ktorá nás posunie ďalej.

Hľadáme tých, ktorí zdieľajú náš zmysel pre čestnosť a radi pomáhajú druhým. Ste takí? Potom môžete byť jedným z nás.

Počet zamestnancov: cca 700 zamestnancov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3946914  Dátum zverejnenia: 11.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac