Recepčná, recepčný - brigáda

SECURITAS SK s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,1 EUR/hod.+zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu recepčného formou brigády v stabilnej medzinárodnej spoločnosti v oblasti bezpečnostných služieb s miestom výkonu práce v administratívnej budove v Bratislave.
Hlavnou náplňou práce v pozícii recepčný je:

- uvítanie hostí,
- aktivácia /deaktivácia vstupných kariet,
- usmerňovanie zamestnancov a hosti v oblasti používania vstupných kariet,
- riešenie incidentov v oblasti vstupných kariet,
- komunikácia požiadaviek klientov,
- reporting v oblasti vstupných kariet

- práca v nadnárodnej spoločnosti,
- možnosť kariérneho rastu,
- nadštandardné platové ohodnotenie,

Informácie o výberovom konaní

Od úspešného kandidáta na túto pracovnú pozíciu očakávame:
- ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie
- chuť pracovať a učiť sa nové veci
- komunikatívnu znalosť anglického jazyka – úroveň stredne pokročilý (B2)
- príjemné vystupovanie a úsmev na tvári
- komunikačné a organizačné schopnosti
- bežnú znalosť práce s PC – MS Excel, Word, Outlook
- samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, dôslednosť,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovná pozícia je ako štartovacia pozícia ideálna pre absolventov strednej školy alebo študentov vysokej školy.
• Seriózne vystupovanie, slušná komunikácia s klientom,
• Práca s počítačom na užívateľskej úrovni,
• Schopnosť riešiť vzniknuté problémy
• Komunikácia v anglickom jazyku slovom aj písmom

Spoločnosť SECURITAS SK sa zameriava na poskytovanie bezpečnostných služieb šitých na mieru podľa potrieb zákazníkov a realizáciu projektov/smart riešení na základe bezpečnostného posúdenia. Spoločnosť patrí do nadnárodnej skupiny Securitas, ktorá zamestnáva viac ako 341 000 zamestnancov v 44 krajinách sveta. V Slovenskej republike pôsobíme od roku 1991 a od roku 2007 je spoločnosť registrovaná pod obchodným názvom SECURITAS SK s.r.o.

3 základné, najdôležitejšie hodnoty spoločnosti SECURITAS SK:
- čestnosť
- ostražitosť
- užitočnosť

V spoločnosti SECURITAS SK vytvárame inkluzívne prostredie pre svojich zamestnancov, so silnou ochranou ľudských práv a s nulovou toleranciou voči násiliu, ponižovaniu a diskriminácií. V rôznorodosti vidíme príležitosť, ktorá nás posunie ďalej.

Hľadáme tých, ktorí zdieľajú náš zmysel pre čestnosť a radi pomáhajú druhým. Ste takí? Potom môžete byť jedným z nás.

Počet zamestnancov: cca 700 zamestnancov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3688862  Dátum zverejnenia: 10.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 4,1 EUR/hod.