Recepčná/ý na TPP aj brigáda počas zastupovania

SECURITAS SK s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4 €/ hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame možnosť trvalého pracovného pomeru aj brigády počas zastupovania v pozícii recepčná/ý na recepcii v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s miestom výkonu práce v Bratislave.
Hlavnou náplňou práce na tejto pracovnej pozícii bude:
- prijímanie návštev - interných aj externých
- vydávanie vstupných kariet návštevníkom i zamestnancom
- vydávanie kľúčov
- vybavovanie telefonátov
- riešenie e-mailovej komunikácie a reportov
- správa poštovej dokumentácie

- Pracovná doba na TPP je 40 hodín týždenne pondelok až piatok

- práca v nadnárodnej spoločnosti,
- možnosť kariérneho rastu,
- nadštandardné platové ohodnotenie,
- stravné lístky v hodnote 3,90 €
- benefitný program

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám poslať svoj životopis a po jeho posúdení sa radi stretneme aj na osobnom pohovore, na ktorom sa dozviete aj ďalšie podmienky.
Pracovná pozícia je ideálna ako štartovacia pozícia pre absolventov strednej alebo vysokej školy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovná pozícia je ako štartovacia pozícia ideálna pre absolventov strednej školy alebo študentov vysokej školy.
Od úspešného kandidáta na túto pracovnú pozíciu očakávame:
- ukončené SŠ vzdelanie
- chuť pracovať
- komunikatívnu znalosť anglického jazyka
- príjemné vystupovanie a úsmev na tvári
- komunikačné a organizačné schopnosti
- bežnú znalosť práce s PC
- samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, dôslednosť,

Spoločnosť Securitas je nadnárodná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti bezpečnosti, ktorá zamestnáva viac ako 330 000 pracovníkov v 57 krajinách sveta. Zameriavame sa na poskytovanie bezpečnostných riešení šitých na mieru podľa potrieb našich zákazníkov.
V Slovenskej republike pôsobíme od roku 1991 a od roku 2007 je spoločnosť registrovaná pod obchodným názvom SECURITAS SK s.r.o.

SECURITAS SK považuje za najdôležitejšie tri základné hodnoty:
- čestnosť
- ostražitosť
- užitočnosť

Hľadáme tých, ktorí zdieľajú náš zmysel pre čestnosť a radi pomáhajú druhým. Ste takí? Potom môžete byť jedným z nás.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Iné služby
Počet zamestnancov: 700 zamestnancov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SECURITAS SK s.r.o.
Turčianska 2
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Anna Ilaszová
Tel.: +421910874654
E-mail: poslať životopis
ID: 3622122   Dátum zverejnenia: 15.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4 €/ hodina