Dispečer/Dispečerka

SECURITAS SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 4,40 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu dispečera v stabilnej medzinárodnej spoločnosti v oblasti bezpečnostných služieb s miestom výkonu práce v Bratislave.
Hlavnou náplňou práce v pozícii dispečer je:
- práca s kamerovým systémom,
- práca s elektronickým zabezpečovacím systémom (EZS),
- práca s elektronickým požiarnym systémom (EPS),
- koordinácia a riadenie bezpečnostných pracovníkov na zmene,

- práca v nadnárodnej spoločnosti,
- možnosť kariérneho rastu,
- nadštandardné platové ohodnotenie,
- stravné lístky v cene 3,90 eur
- možnosť získať preukaz odbornej spôsobilosti SBS

Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti, výhodné platové ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Min. 2 ročná prax v riadiacej funkcii bezpečnostného pracovníka,
- Odborné a praktické skúsenosti s kamerovým systémom (vítaná skúsenosť so systémom Avigilon), prácou s EZS a EPS,
- Počítačové schopností a zručností Microsoft (Word, Excel, Outlook) na úrovni mierne pokročilý
- Základná orientácia v čítaní technických výkresov,
- Predchádzajúca skúsenosť v oblasti SBS a preukaz odbornej spôsobilosti min. typu S
- Čistý odpis registra trestov

Spoločnosť Securitas je nadnárodná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti bezpečnosti, ktorá zamestnáva viac ako 330 000 pracovníkov v 57 krajinách sveta. Zameriavame sa na poskytovanie bezpečnostných riešení šitých na mieru podľa potrieb našich zákazníkov.
V Slovenskej republike pôsobíme od roku 1991 a od roku 2007 je spoločnosť registrovaná pod obchodným názvom SECURITAS SK s.r.o.

SECURITAS SK považuje za najdôležitejšie tri základné hodnoty:
- čestnosť
- ostražitosť
- užitočnosť

Hľadáme tých, ktorí zdieľajú náš zmysel pre čestnosť a radi pomáhajú druhým. Ste takí? Potom môžete byť jedným z nás.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Iné služby
Počet zamestnancov: 700 zamestnancov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Bojnická cesta 1911/3
97101 Prievidza
ID: 3331313   Dátum zverejnenia: 9.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 4,40 €