Recepčná, recepčný/výhodné platové podmienky

SECURITAS SK s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce na tejto pracovnej pozícii bude:
- prijímanie návštev - interných aj externých
- poskytovanie základných informácií o spoločnosti
- vybavovanie telefonátov
- riešenie e-mailovej komunikácie
- preberanie došlej a odchádzajúcej pošty, jej evidencia a rozdeľovanie
- organizácia stretnutí
- príprava občerstvenia
- starostlivosť o zasadacie miestnosti

- práca v nadnárodnej spoločnosti,
- možnosť kariérneho rastu,
- nadštandardné platové ohodnotenie,
- stravné lístky v cene 3,90 eur
- možnosť získať preukaz odbornej spôsobilosti SBS

Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti, výhodné platové ohodnotenie.
Jedná sa o prevádzku nadnárodného zákazníka v Lozorne.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovná pozícia je ako štartovacia pozícia ideálna pre absolventov strednej školy alebo študentov vysokej školy.
Od úspešného kandidáta na túto pracovnú pozíciu očakávame:
- ukončené SŠ vzdelanie
- chuť pracovať
- komunikatívnu znalosť anglického jazyka
- príjemné vystupovanie a úsmev na tvári
- komunikačné a organizačné schopnosti
- bežnú znalosť práce s PC
- samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, dôslednosť,

Spoločnosť SECURITAS SK sa zameriava na poskytovanie bezpečnostných služieb šitých na mieru podľa potrieb zákazníkov a realizáciu projektov/smart riešení na základe bezpečnostného posúdenia. Spoločnosť patrí do nadnárodnej skupiny Securitas, ktorá zamestnáva viac ako 341 000 zamestnancov v 44 krajinách sveta. V Slovenskej republike pôsobíme od roku 1991 a od roku 2007 je spoločnosť registrovaná pod obchodným názvom SECURITAS SK s.r.o.

3 základné, najdôležitejšie hodnoty spoločnosti SECURITAS SK:
- čestnosť
- ostražitosť
- užitočnosť

V spoločnosti SECURITAS SK vytvárame inkluzívne prostredie pre svojich zamestnancov, so silnou ochranou ľudských práv a s nulovou toleranciou voči násiliu, ponižovaniu a diskriminácií. V rôznorodosti vidíme príležitosť, ktorá nás posunie ďalej.

Hľadáme tých, ktorí zdieľajú náš zmysel pre čestnosť a radi pomáhajú druhým. Ste takí? Potom môžete byť jedným z nás.

Počet zamestnancov: cca 700 zamestnancov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3219590  Dátum zverejnenia: 19.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou