Bezpečnostný pracovník/ hod. sadzba od 4,00 eur

SECURITAS SK s. r. o.

Sereď, Sládkovičovo, Trnavský kraj, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Trnava, okres Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
od 4,00 eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných bezpečnostných pracovníkov na objekt AMAZON Sereď, ktorých náplňou práce bude:
- zabezpečovanie ochrany majetku alebo osôb,
- obsluhovanie bezpečnostných zariadení, monitorovanie kamerového a bezpečnostného systému,
- ochrana súkromného majetku pred poškodením, znehodnotením a odcudzením,
- preventívna kontrola osôb pri vstupe do strážených objektov,
- vykonávanie pravidelných obchôdzok zvereného objektu,
- spolupráca so zložkami policajného, hasičského a záchranného zboru,
- kontrolovanie a zabraňovanie nepovoleným vstupom a vstupom s nepovolenými predmetmi,
- dodržiavanie pokynov nadriadeného pracovníka bezpečnostnej služby.

- práca v nadnárodnej spoločnosti,
- možnosť kariérneho rastu,
- nadštandardné platové ohodnotenie,
- stravné lístky v cene 3,90 eur
- možnosť získať preukaz odbornej spôsobilosti SBS

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis pomocou možnosti "Poslať spoločnosti životopis"

Upozornenie:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti SECURITAS SK s.r.o. so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujemca MUSÍ BYŤ DRŽITEĽOM Preukazu odbornej spôsobilosti, podľa zákona 473/2005 Z.z.

Ďalšie požiadavky na uchádzača:
- spoľahlivosť
- flexibilnosť
- lojálnosť
- samostatne pracujúci
- konajúci v záujme spoločnosti

Spoločnosť Securitas je nadnárodná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti bezpečnosti, ktorá zamestnáva viac ako 330 000 pracovníkov v 57 krajinách sveta. Zameriavame sa na poskytovanie bezpečnostných riešení šitých na mieru podľa potrieb našich zákazníkov.
V Slovenskej republike pôsobíme od roku 1991 a od roku 2007 je spoločnosť registrovaná pod obchodným názvom SECURITAS SK s.r.o.

SECURITAS SK považuje za najdôležitejšie tri základné hodnoty:
- čestnosť
- ostražitosť
- užitočnosť

Hľadáme tých, ktorí zdieľajú náš zmysel pre čestnosť a radi pomáhajú druhým. Ste takí? Potom môžete byť jedným z nás.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Iné služby
Počet zamestnancov: 700 zamestnancov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3149357  Dátum zverejnenia: 11.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 4,00 eur/hod.