Inside Sales Support Representative

SecTec, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora obchodného teamu
- renewal management
- príprava cenových ponúk
- komunikácia s obchodnými partnermi v rámci zverenej agendy
- objednávanie u výrobcov a s tým spojená logistika
- aktualizácia obchodných prípadov v CRM
- kolektovanie dokumentov pre fakturáciu
- podpora marketingu
- vyhodnocovanie marketingových aktivít
- aktívny follow up smerom na zákazníkov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Nástupná základná mzda je závislá od skúseností kandidáta a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Konečná výška skutočnej mzdy je odvodená od odborných skúseností, znalostí, zručností a výkonnosti pracovníka.

- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- možnosť odborného a osobného rastu
- ďalšie vzdelávanie formou školení a seminárov
- priestor pre sebarealizáciu
- zodpovedná a naplňujúca práca

Svoje CV prosím zasielajte v slovenskom alebo anglickom jazyku na uvedenú kontaktnú adresu emailom. Na základe predloženého CV Vás následne pozveme na pracovný pohovor.

Zaslaním životopisu, resp. inej dokumentácie k pracovnej ponuke beriem na vedomie a súhlasím, že spoločnosť SecTec, a.s. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom. Spoločnosť SecTec, a.s. spracúva kontaktné údaje týkajúce sa dotknutých osôb v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- zmysel pre detaily
- schopnosť tímovej spolupráce
- komunikačné zručnosti
- flexibilita

Spoločnosť SecTec, a.s. je dynamická spoločnosť pôsobiaca na slovenskom IT trhu ako distribútor s pridanou hodnotou v oblasti IT bezpečnosti. Za krátke obdobie spoločnosť zaujala vedúce postavenie v oblasti distribúcie a predaja bezpečnostných produktov a riešení. Tento úspech sa podaril najmä vďaka mnohoročným skúsenostiam zamestnancov z oblasti obchodu, predaja a poskytovania podpory pre riešenia a produkty informačnej bezpečnosti. Viac informácií o spoločnosti nájdete na stránke www.sectec.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Sectec, a.s.
Záhradnícka 151
821 08 Bratislava

Kontakt

ID: 3641762   Dátum zverejnenia: 11.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupná základná mzda je závislá od skúseností kandidáta a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Konečná výška skutočnej mzdy je odvodená od odborných skúseností, znalostí, zručností a výkonnosti pracovníka.