Colný deklarant

Secop s. r. o.

Továrenská 49, Zlaté Moravce, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac+ ročný bonus až do výšky 15%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovedá, spracúva a vybavuje všetky colné doklady súvisiace s dovozom a vývozom mimo Európskej únie (EÚ) a v rámci EÚ
  • Vystavovanie dokladov pre colné konanie
  • Evidencia a archív pre každý prijatý a odoslaný tovar
  • Interná a externá komunikácia s colným úradom so špeditérmi a prepravcami
  • Riešenie colnej problematiky

  • príspevok do 3. piliera
  • vernostná odmena
  • získanie profesijných skúseností v medzinárodnej spoločnosti
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • možnosť práce na zaujímavých projektoch
  • možnosť odborného rastu
  • Športový klub
  • odmeny pri pracovných a životných jubileách
  • kultúrne podujatia v Zlatých Moravciach a okolí
  • poukážky na masáž, saunu, soľnú jaskyňu

V prípade, ak Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám životopis v anglickom jazyku súhlasom na spracovanie osobných údajov ( podľa zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov) na našu mailovú adresu.

Aj keď do výberového konania budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú požadované kritériá, vyrozumení budú všetci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

Ovládanie colných predpisov a legislatívy

Schopnosť pracovať samostatne a presvedčivo

Schopnosť aktívne riešiť problémy

Komunikatívnosť

Spoločnosť Secop s.r.o. vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe sme najväčším zamestnávateľom v okrese Zlaté Moravce. Zamestnávame cca 550 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Lipnická
Tel.: +421376406495
E-mail: poslať životopis
ID: 4802792  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac