Nastavovač

Secop s. r. o.

Miesto práce
Továrenská 49, Zlaté Moravce
Termín nástupu
ASAP
1 160 EUR/mesiacUvedená mzda sa skladá: Základ 868Eur + Prémie až do výšky18% +Dochádzkový bonus 60 Eur + Finančný príspevok na stravu. Konečná mzda môže byť vyššia na základe skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavovač bude zodpovedný za:
  • plynulý chod linky alebo strojného zariadenia
  • nastavenie a obsluhu stroja, zariadenia
  • meranie komponentov mikrometrom a inými meradlami
  • odstraňovanie porúch strojov, a kontrolu činnosti a funkčnosti zariadení
  • kontrolu správneho technologického postupu na linke, stroji alebo zariadení
  • odbornú spoluprácu s výrobným technikom, technológom

- príspevok do 3. piliera

- zaujímavé ohodnotenie

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti

  • možnosť odborného rastu
  • odborné školenia a kurzy
  • sociálne výhody

V prípade, ak Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám životopis so súhlasom na spracovanie osobných údajov ( podľa zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov) na našu mailovú adresu.
Aj keď do výberového konania budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú požadované kritériá, vyrozumení budú všetci.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • strojárske vzdelanie (v prípade stredoškolského vzdelania požadujeme 1 rok praxe, v prípade VŠ vzdelania je pozícia vhodná aj pre absolventa),
  • schopnosť čítať a pochopiť technickú dokumentáciu
  • skúsenosti s používaním meradiel a meracích prístrojov
  • odborná znalosť obrábania kovov - brúsenie, sústruženie, frézovanie a pod.
  • schopnosť rýchlo sa učiť
  • samostatnosť

Spoločnosť Secop s.r.o. vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe sme najväčším zamestnávateľom v okrese Zlaté Moravce. Zamestnávame cca 550 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Lipnická
Tel.: +421376406495
E-mail: poslať životopis
ID: 4486915  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 160 EUR/mesiac