Skúšobný technik

Secop s. r. o.

Miesto práce
Továrenská 49, Zlaté Moravce
Termín nástupu
1.1.2023
900 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností a seniority kandidáta + mesačné prémie až do výšky 18% + mesačný dochádzkový bonus 60,-Eur + ročná prítomnostná prémia 300,- Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v kompresorovom laboratóriu hľadáme šikovného kolegu s elektrotechnickým vzdelaním, ktorého hlavnou úlohou bude:
  • realizácia merania kompresorov a jednotlivých súčiastok,
  • príprava nových meracích a kontrolných okruhov pre laboratórium,
  • spolupráca pri schvaľovaní nových materiálov, procesov a konštrukcií
  • príprava skúšobných postupov a nových meracích metód
  • zodpovednosť za meracie zariadenia v meracom laboratóriu
Nemusíš sa obávať ak niečo z toho neovládaš, ak máš elektrotechnické vzdelanie a chuť pracovať, všetko potrebné ťa radi naučíme

  • Možnosť kariérneho a profesijného rastu
  • 13-ty a 14-ty plat odvíjajúci sa od odpracovaných rokov podľa platnej
kolektívnej zmluvy
  • príspevok zamestnávateľa do DDS 3%
  • príspevok na detský tábor
  • VIP zľavy v Datarte a v Unione
  • Športový klub Secop - športové aktivity pre členov a nečlenov
  • Vstupenky na kultúrne podujatia v Zlatých Moravciach a okolí
  • Poukazy na masáž a do soľnej jaskyne
  • Ostatné finančné benefity - príspevok pri narodení dieťaťa, osobné a
pracovné jubileá atď...
A v neposlednom rade Ti ponúkame prácu v spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou a dlhoročnou tradíciou.

Prosím, berte na vedomie, že z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrikár, elektrotechnik, mechatronik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý
Visual Basic - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Elektrotechnické vzdelanie je podmienkou Vyhláška §21,§ 22 je výhodou

Spoločnosť Secop s.r.o. vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe sme najväčším zamestnávateľom v okrese Zlaté Moravce. Zamestnávame cca 550 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Lipnická
Tel.: +421376406495
E-mail: poslať životopis
ID: 4412037  Dátum zverejnenia: 13.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac