Skladník - kárista, vodič VZV

Secop s. r. o.

Miesto práce
Továrenská 49, Zlaté Moravce
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 587,4 EUR/mesiac príplatky podľa ZP a kolektívnej zmluvy. Spoločnosť Secop zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Secop Slovakia s.r.o. so sídlom v Zlatých Moravciach, výrobca motorov a hermetických kompresorov prijme káristu - skladníka na oddelenie exportu a importu.

Hlavné úlohy a zodpovednosti Skladníka - kárista sú nasledovné:
- zodpovedať za evidenciu a evidenčný stav zásob na sklade,
- zodpovedať za príjem a výdaj materiálu zo skladu,
- zodpovedať za zabezpečené uloženie skladových materiálov,
- vedenie pomocnej evidencie podľa požiadaviek a práca s informačným systémom,
- ukladať a označovať materiál do určených skladovacích priestorov podľa určeného systému.

- získanie profesijných skúseností v zahraničnej spoločnosti,
- možnosť odborného rastu,
- sociálne výhody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- podmienkou je platný preukaz VZV,
- skúsenosť s regálovým zaskladňovaním,
- schopnosť rýchlo sa učiť,
- samostatnosť.

Spoločnosť vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe zamestnáva cca 1000 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Secop spol. s r.o.
Továrenská 49
953 01 Zlaté Moravce

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Veronika Mladá
Tel.: +421914384114
E-mail: poslať životopis
ID: 3847435  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 587,4 EUR/mesiac