Nastavovač

Secop s. r. o.

Miesto práce
Továrenská 49, Zlaté Moravce
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Ponúkaný základný plat je minimálne 733,50€ + príplatky, prémie, bonusy, 13. a 14.plat. Reálny príjem ako aj základný plat je v spoločnosti podstatne vyšší! Bližšie informácie o platových podmienkach na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Secop, výrobca hermetických kompresorov v závode v Zlatých Moravciach hľadá z dôvodu rozšírenia svojej výroby v Zlatých Moravciach, väčší počet skúsených strojárov ,nastavovačov, zoraďovačov, zriaďovačov, strojárenských technikov, strojných zámočníkov.

- nastavovať parametre v automatickom a manuálnom režime strojov,
- vykonávať korekcie parametrov na strojnom zariadení,
- zodpovedať za správnu činnosť na pridelenom strojnom zariadení,
- vykonávať priebežné merania výrobkov rôznymi meradlami, na 2D alebo 3D stroji,
- vykonávať bežnú údržbu a opravy strojného zariadenia malých rozsahov.

Vzdelania, vedomosti a skúsenosti
- ukončené stredoškolské vzdelanie - strojárske alebo elektrotechnické
- skúsenosť s používaním rôznych meradiel
- základy SPC (štatistické riadenie procesu) výhodou

- získanie profesijných skúseností v zahraničnej spoločnosti
- možnosť práce na zaujímavých projektoch
- možnosť odborného rastu
- balík benefitov v rámci sociálneho programu
- motivujúce finančné ohodnotenie
- dlhotrvajúca práca

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite, prosím, Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným profesijným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov ( podľa zákona 18 / 2018) Z.z. o ochrane osobných údajov) na našu mailovú adresu.
V žiadosti , prosím, zreteľne uveďte názov pozície (aj v subjekte správy), o ktorú sa uchádzate a Váš priamy telefonický kontakt. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

V zmysle Zákona č.18/2018 Z.Z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov dobrovoľne súhlasím so spracovaním, uchovaním a prehliadaním mojich osobných údajov prevádzkovateľom Nidec Global Appliance Slovakia s. r. o., Továrenská 49, 953 01 Zlaté Moravce, IČO: 35800399, uvedených v sprievodnom liste, životopise, motivačnom liste a žiadosti o prijatie do pracovného pomeru za účelom uchádzania sa o prijatie do zamestnania. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí troch rokov od dňa jeho udelenia. Vašu žiadosť o odvolanie súhlasu pošlite na e-mailovú adresu [email protected] alebo na adresu sídla našej spoločnosti Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o., Továrenská 49, 953 01 Zlaté Moravce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

- samostatnosť a rozhodnosť,
- logické a technické myslenie,
- schopnosť pracovať v tíme,
- zodpovednosť,
- komunikatívnosť,
- ochota učiť sa a pracovať.

Spoločnosť vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe zamestnáva cca 1000 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Secop Slovakia s.r.o.
Továrenská 49
953 01 Zlaté Moravce
ID: 3804403  Dátum zverejnenia: 25.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkaný základný plat je minimálne 733,50€ + príplatky, prémie, bonusy, 13. a 14.plat. Reálny príjem ako aj základný plat je v spoločnosti podstatne vyšší! Bližšie informácie o platových podmienkach na osobnom pohovore.