Metalografický laborant

Secop s. r. o.

Miesto práce
Továrenská 49, Zlaté Moravce
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
821,7 EUR/mesiac+ príplatky, prémie, bonusy, 13. a 14.plat. Reálny príjem ako aj základný plat je v spoločnosti podstatne vyšší! Bližšie informácie o platových podmienkach na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účelom tejto pracovnej pozície je realizovanie testov kovových materiálov podľa plánov kontroly a požiadaviek zákazníka v súlade so skúšobnými postupmi laboratória.

Hlavné úlohy a zodpovednosti:

- príprava vzoriek, hodnotenie štruktúry kovových materiálov, tvrdosti, mechanických vlastností podľa platného výkresu pre danú súčiastku - zodpovedá za časové plnenie požiadaviek na meranie a vyhodnotenie
- pripravuje meracie zariadenia na meranie
- vykonáva merania podľa požiadaviek zákazníka a laboratória
- zodpovedá za namerané výsledky´
- schopnosť špecifikovať vhodnú metódu na overenie problému

Požadovaná kvalifikácia a prax:

- technické, strojárske vzdelanie (vedieť čítať výkresy, vykonať merania, prehľad v základných strojárskych technológiách
- znalosti v oblasti materiálov, meraní a skúšobníctva
- znalosti v oblasti: kovové materiály, špeciálne železné zliatiny výhodou.
- znalosť práce s PC, MS Office
- ovládanie anglického jazyka—výhodou

- získanie profesijných skúseností v zahraničnej spoločnosti
- možnosť práce na zaujímavých projektoch
- možnosť odborného rastu
- balík benefitov v rámci sociálneho programu
- motivujúce finančné ohodnotenie
- dlhotrvajúca práca

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

materiálovotechnologické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické, strojárske vzdelanie (vedieť čítať výkresy, vykonať merania, prehľad v základných strojárskych technológiách
- znalosti v oblasti: kovové materiály, špeciálne železné zliatiny výhodou.

Spoločnosť vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe zamestnáva cca 1000 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Secop spol. s r.o.
Továrenská 49
953 01 Zlaté Moravce

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Veronika Mladá
Tel.: +421914384114
E-mail: poslať životopis
ID: 3092804  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 821,7 EUR/mesiac