Servisný mechanik

Secop s. r. o.

Miesto práce
Továrenská 49, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Secop, výrobca hermetických kompresorov prijme servisného mechanika na centrálny servis.

Hlavné úlohy a zodpovednosti Servisného mechanika sú nasledovné:

  • zodpovedá za vykonávanie preventívnej údržby v predpísanom rozsahu, kvalite a termíne,
  • podľa vnútropodnikových predpisov spracúva pomocnú evidenciu porúch a prestojov, nákladov a ostatnej evidencie,
  • zodpovedá za bezpečné uloženie náhradných dielov v príručných operatívnych priestoroch a ich včasné doplňovanie, bezpečné uloženie nebezpečných látok a pod.,
  • vedie pomocnú evidenciu podľa požiadaviek,
  • navrhuje zlepšenia v oblasti kvality výkonu a bezpečnosti práce,
  • vykonáva údržbu a potrebné zmeny s prihliadnutím na maximálnu bezpečnosť,
  • svoju činnosť vykonáva v súlade s pravidlami BOZP, požiarnej ochrany a ochrany životného prostredia.

  • získanie profesijných skúseností v zahraničnej spoločnosti,
  • možnosť práce na projektoch (návrh a konštruovanie nových strojov a zariadení),
  • možnosť odborného rastu,
  • balík benefitov v rámci sociálneho programu (obed v plnej výške hradený spoločnosťou, príspevok na rekreačný pobyt...)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

  • vzdelanie USO technické,
  • zváračský preukaz,
  • samostatnosť.

Spoločnosť Secop s.r.o. vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe sme najväčším zamestnávateľom v okrese Zlaté Moravce. Zamestnávame cca 550 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Lipnická
Tel.: +421376406495
E-mail: poslať životopis
ID: 2423273  Dátum zverejnenia: 3.4.2016