Skladník - kárista, vodič VZV

Secop s. r. o.

Miesto práce
Továrenská 49, Zlaté Moravce
Termín nástupu
asap
Ponúkaný minimálny základný plat je od 587,40€ + príplatky podľa ZP a kolektívnej zmluvy. Spoločnosť Nidec zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nidec Global Appliance Slovakia so sídlom v Zlatých Moravciach, výrobca motorov a hermetických kompresorov prijme káristu - skladníka na oddelenie exportu a importu.

Hlavné úlohy a zodpovednosti Skladníka - kárista sú nasledovné:
  • zodpovedať za evidenciu a evidenčný stav zásob na sklade,
  • zodpovedať za príjem a výdaj materiálu zo skladu,
  • zodpovedať za zabezpečené uloženie skladových materiálov,
  • vedenie pomocnej evidencie podľa požiadaviek a práca s informačným systémom,
  • ukladať a označovať materiál do určených skladovacích priestorov podľa určeného systému.

  • získanie profesijných skúseností v zahraničnej spoločnosti,
  • možnosť odborného rastu,
  • sociálne výhody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • podmienkou je platný preukaz VZV,
  • skúsenosť s regálovým zaskladňovaním,
  • schopnosť rýchlo sa učiť,
  • samostatnosť.

Spoločnosť Secop s.r.o. vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe sme najväčším zamestnávateľom v okrese Zlaté Moravce. Zamestnávame cca 550 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2291206  Dátum zverejnenia: 11.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkaný minimálny základný plat je od 587,40€ + príplatky podľa ZP a kolektívnej zmluvy. Spoločnosť Nidec zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.