Regionálny/Obchodný manažér

Second Chance, s. r. o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Ste nezávislý, cieľavedomý, schopný sa každodenne motivovať bez dozoru nadriadeného?
  • Máte radi cestovanie, ste dynamický, ambiciózny a hladní po nových výzvach?
  • Ste dobrým vyjednávačom a snažíte sa veci dokončiť včas a správne?
  • Nebojíte sa vyhrnúť si rukávy a pomôcť manuálne v obchodoch?

Vaše hlavné zodpovednosti budú:

  • Priama účasť na zabezpečení, aby boli všetky obchody dobre organizované, poskytovali príjemnú atmosféru a špeciálny zážitok zákazníkom;
  • Rozvíjanie a zapájanie tímov obchodu, riadenie ich každodenných aktivít a komunikácia so všetkými denne;
  • Riadenie dodávok a dopravy s cieľom maximalizovať efektivitu a minimalizovať straty;
  • Rozvíjanie a implementovanie stratégie v pridelenej oblasti s cieľom rozvoja základne zákazníkov a maximalizácie zisku - s dodržiavaním konceptu spoločnosti;
  • Kontrola a udržiavanie nákladov v rámci pridelených rozpočtových rámcov;
  • Zaistenie dosiahnutia obchodných cieľov
  • Zaistenie, aby boli dodržiavané všetky interné predpisy a pravidlá;
  • Sledovanie potenciálnych príležitostí na rozšírenie.

Hľadáme človeka, ktorý
  • Má viac ako 3-5 rokov skúseností s maloobchodom a zdravý záujem o oblasť módy, skúsenosti v podobnej pozícii sú výhodou.
  • Riadil tím viac ako 5 ľudí, ideálne na rôznych miestach.
  • Má skúsenosti s vizuálnym merchandisingom
  • Má platný vodičský preukaz.
  • Je komunikatívna osoba, ktorá motivuje tímy.
  • Má výborné vodcovské schopnosti a schopnosť trénovať/riadiť predajné techniky.

  • Príležitosť pracovať v medzinárodnom prostredí s kultúrou zdieľania znalostí
  • Práca v stabilnej spoločnosti
  • Nezávislá pozícia
  • Zľavy pre zamestnancov
  • Výhody: Bonusy, firemné auto, mobilný telefón, notebook, flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby, možnosť občasnej práce z domu, individuálny pracovný harmonogram,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Textil

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B, T

Počet rokov praxe

3

Pracovitosť, bezúhonnosť, čestnosť, priebojnosť, samostatnosť

Stabilná slovenská spoločnosť pôsobiaca dlhodobo vo veľkoobchode a maloobchode s použitým textilom, obuvou a doplnkami. Pôsobíme vo viacerých krajinách EÚ a tiež v tretích krajinách. V Slovenskej republike v súčasnosti prevádzkujeme 20 maloobchodných prevádzok a veľkoobchod s plánom ďalšej expanzie.
ID: 4813972  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac