Asistentka servisu a predaja vozidiel

SECO AUTOTRANS s.r.o.

Miesto práce
okres Martin
Termín nástupu
ihneď - dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Telefonická a osobná komunikácia so zákazníkmi servisu a predaja nových vozidiel, objednávanie zákazníkov, pomocné administratívne práce.

Pracovné miesto vytvárané s podporou príspevku podľa §51a (podmienka veku do 29r., vedený v evidencii uchádzačov o zamestnanie najmenej 3 mes., uchádzač ešte nemal pravidelné platené miesto-viac ako 6mesiacov)
Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesným životopisom zasielajte na našu e-mailovú resp. poštovú adresu.
Zamestnanec bude pracovať v spoločnosti SECO AUTOTRANS, s.r.o., MT- Košťany nad Turcom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadujeme dobré koordinačné a komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, zodpovednosť a precíznosť.

Predaj vozidiel zn. ŠKODA, autorizovaný servis ŠKODA, servis všetkých ostatných značiek automobilov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 486476  Dátum zverejnenia: 12.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500