Reagujte bez životopisu

Montážny pracovník(operátor)elektronických zariadení

SECAR spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacodmeny, nadčasové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-mechanické,elektromechanické práce súvisiace s montážou,výrobou,prevádzkou,
nastavovaním,diagnostikovaním a opravou elektronických zariadení

Okrem motivujúcich platových podmienok a štandardného benefitu  Ti ponúkame napríklad:
- príjemné a podporujúce pracovné prostredie
- kolektív profesionálov s priateľskými a neformálnymi vzťahmi
- istotu, že zaparkuješ! (parkovacie miesto)
- možnosť flexibilného rozloženia pracovných služieb

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SECAR pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992 a za svoju dobu pôsobenia sa stal jednou z popredných bezpečnostných firiem, ktoré svojou škálou bezpečnostných, detektívnych či technických služieb získal svoje vynikajúce renomé nielen medzi majiteľmi vozidiel, ale aj firiem či fyzických osôb, ktorým záleží na ochrane majetku, tovaru, či dokonca ľudských životov a zdravia.

Pôsobíme na území celého Slovenska, avšak naše služby vieme poskytnúť rovnako na európskej úrovni.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 3588269  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac