Dispečer kamiónovej dopravy

SECAR spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Od 1 400 EUR/mesiacvrátane príplatkov za noc, víkend a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie administratívnych činností súvisiacich s logistickými potrebami a procesom
- komunikácia s dopravcami, dispečermi
- starostlivosť o prepravy kamiónov
- byť v telefonickom a emailovom kontakte s klientmi aj vodičmi
- monitorovať prepravy (preverovať zastavenia kamiónov, kontrolovať parkovania z hľadiska bezpečnosti parkovísk a pod.)
- riešiť vzniknuté situácie (napríklad alarmové hlásenia otvorenia dverí na kamióne a pod.)
- sledovanie a starostlivosť o tovar počas prepravy
- reportovanie
- práca na 12 hodinové zmeny, denné a nočné

Okrem motivujúcich platových podmienok poskytujeme finančný príspevok na stravu v sume 3,40 €.

Ďalšie výhody pre zamestnancov:

- príjemné a podporujúce pracovné prostredie
- kolektív profesionálov s priateľskými a neformálnymi vzťahmi
- možnosť flexibilného rozloženia pracovných služieb
- istotu, že zaparkujete (parkovacie miesto)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kurz SBS výhodou
Maďarský jazyk výhodou

SECAR pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992 a za svoju dobu pôsobenia sa stal jednou z popredných bezpečnostných firiem, ktoré svojou škálou bezpečnostných, detektívnych či technických služieb získal svoje vynikajúce renomé nielen medzi majiteľmi vozidiel, ale aj firiem či fyzických osôb, ktorým záleží na ochrane majetku, tovaru, či dokonca ľudských životov a zdravia.

Pôsobíme na území celého Slovenska, avšak naše služby vieme poskytnúť rovnako na európskej úrovni.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3334835  Dátum zverejnenia: 5.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac