Inžinier kvality

SEC spol. s r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
01/2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Udržiavanie platných dokumentov systému manažérstva kvality,metodické usmernenie pracovníkov spoločnosti,dodržiavanie kontrolných činností,vypracováva a navrhuje analýzy nezhôd pri reklamácii dodávateľov. Komunikácia so zákazníkom a riešenie zákazníckych reklamácií (8D reporty). Zodpovednosť za evidenciu reklamácií, návrh preventívnych a zabezpečovanie nápravných opatrení, spolupráca s ostatnými oddeleniami, príprava a aktualizácia dokumentov kvality.

Pracovná doba od 7:00 do 15:30, koncoročné odmeny, rozvoj a školenie pracovníka, obedy vo firme za 1 €

poslať životopis, vyhradzujeme si právo osloviť len vybraných uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.2.2021 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

samostatnosť, riešenie problémov

Výroba a predaj svietidiel: núdzové svietidlá, interiérové svietidlá, svietidlá pre interiér hromadných dopravných prostriedkov.
Export 95% do krajín EU. www.sec.sk
video:

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SEC s.r.o.
Jakuba Haška 11
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 4019181  Dátum zverejnenia: 12.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac