Upratovačka 4€ v čistom (pravideľne víkendy + občas zastúpenie cez týždeň)

Sebol, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
860€ mesačne v hrubom (cca 670 mesačne v čistom) pri 168 hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovačka zodpovedá za:

- celkovú čistotu v ubytovacom zariadení
- udržiava izby v čistote (10-14 izieb)
- čistí toalety (6ks) a kúpeľne (4ks)
- perie posteľné prádlo
- upratuje spoločnú kuchyňu, chodby

- UPOZORŇUJEME, ŽE ČISTOTA JE U NÁS NA 1. MIESTE A PRETO JU VEĽMI DOKLADNE SLEDUJEME. POKIAĽ NIE STE ZVYKNUTÁ UPRATOVAŤ VŠETKO AŽ DO POSLEDNÝCH DETAILOV, NEPOSIELAJTE NÁM ŽIVOTOPIS.

Penzión má dve poschodia, treba zvládať častejšiu chôdzu po schodoch.

- pravideľný príjem 130-200€ v čistom mesačne iba za víkendy
- pravideľná práca iba na víkendy + občas 1 deň v týždni alebo krátkodobé zastúpenie počas celého týždňa (ak si ďalšia upratovačka zoberie dovolenku)
- výplata každý víkend

- v prípade záujmu nám pošlite Váš životopis a keď si Vás vyberieme, budeme Vás kontaktovať.
- telefonicky informácie neposkytujeme
- spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzťah k čistote PODMIENKOU
- ochota pracovať počas víkendov PODMIENKOU
- orientácia na detail PODMIENKOU

Malý útulný penzión v Nitre pod Kalváriou.
ID: 3484868  Dátum zverejnenia: 4.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 860€ mesačne v hrubom (cca 670 mesačne v čistom) pri 168 hod