Kontrolór dokumentácie/ATD Controller

SE Služby inžinierskych stavieb, s.r.o.

Kalná nad Hronom časť Mochovce 96, 935 39 Kalná nad Hronom, Nitra region, Nitriansky kraj
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečuje a vykonáva kontrolné činnosti dokumentov požadovaných pri dostavbe 3. a 4. bloku JE Mochovce podľa platnej legislatívy s cieľom dodržať kvalitu budovaného diela.
• Zodpovedá za vykonanie pridelených úloh vedúcim skupiny pre kontrolu STD a tiež zodpovedá za ich kvalitné splnenie.
• Zodpovedá za kontrolu dodávateľom predkladanej technickej dokumentácie z pohľadu platnej legislatívy SR, noriem, plánov kontrol a skúšok (PKS), Individuálnych programov zabezpečovania kvality (IPZK), Plánov kvality vybraných zariadení (PLKVZ), Technických podmienok (TPE), a platnej projektovej dokumentácie.
• Spolupracuje s odborom riadenia výstavby, odovzdávania a spúšťania pri kompletizácii technickej dokumentácie. Dohliada na odstraňovanie nezhôd a realizovanie kontrol po odstránení nezhôd.
• Zúčastňuje sa rokovaní s partnermi výstavby, odporúča návrhy na opatrenia smerujúce k zlepšeniu kvality.

• príležitosť aktívne sa podieľať na dostavbe jadrovej elektrárne a možnosť profesionálneho a kariérneho rastu

Pozícia je obsadzovaná pre dcérsku spoločnosť Slovenských elektrární.
V prípade Vášho záujmu o danú pracovnú pozíciu nám pošlite svoj životopis.
Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• MS Office
• VŠ - výhodou
• Anglický jazyk – výhodou
• Vodičský preukaz B, aktívny vodič
• analytické myslenie, zodpovednosť, flexibilita

SE Služby inžinierskych stavieb, s.r.o. is subsidiary company of Slovenské elektrárne, a.s. that is 100% owner.
The scope of business of the SE Služby inžinierskych stavieb, s. r. o. is a provision of specialized services through skilled professionals to the Nuclear power plant MO34 Project, in the areas of engineering, construction, testing, project management, planning and quality control.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3272076  Dátum zverejnenia: 23.3.2018