Špecialista QM databáz

SE Bordnetze - Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 67, Nitra-Horné Krškany
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacvýška mzdy od 1.700 € v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • digitalizácia procesov v oblasti kvality
  • aplikácia softvérových riešení v oblasti kvality
  • plánovanie a koordinácia projektov na zlepšenie digitalizácie, analýzy údajov a podávania správ a prenosu do závodov
  • vývoj databáz pre témy súvisiace s QM
  • spolupráca s IT oddelením pri digitalizácii a implementácii nástrojov a IT systémov pre riadenie kvality
  • tvorba komplexných analýz aktuálneho stavu kvality v skupine
  • tvorba štandardov pre skupinu SEBN v oblasti zlepšovania kvality a správy dát;
  • podpora závodov pri ich realizácii, kontrola stupňa realizácie
  • rozvoj a implementácia stratégií kvality a projektov kvality v spolupráci s vedením
oddelenia
  • tvorba procesných a pracovných pokynov
  • účasť na plánovaní kvality
  • spolupráca a koordinácia s príslušnými rozhraniami lokalít
  • účasť v Európskej organizácii kvality EQO

  • zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • príjemné pracovné prostredie
  • možnosti ďalšieho vzdelávania
  • výučba jazykov v rámci pracovnej doby
  • flexibilný pracovný čas
  • 2 sickdays a iné atraktívne firemné benefity
  • zaujímavé platové ohodnotenie

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Do výberového konania a na osobný pohovor budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • dlhoročné odborné skúsenosti v oblasti kvality, strojárstva alebo IT v dodávateľskom priemysle pre automobilový priemysel
  • veľmi dobrá znalosť analýzy údajov a zberu údajov
  • tvorba dátových stratégií, vizualizácia dát
  • znalosť vývoja softvéru alebo vývoja databáz
  • skúsenosti v oblasti Business Intelligence (BI), Business Objects (BO)
  • práca s Microsoft Power BI výhodou

Sumitomo Electric Bordnetze (SEBN) je globálnym dodávateľom káblových zväzkov pre automobilový priemysel s viac ako 39 000 zamestnancami v 14-tich krajinách. Medzi zákazníkov spoločnosti SEBN patrí skupina Volkswagen, so svojimi značkami Volkswagen, Volkswagen Úžitkové vozidlá, Audi, Seat, Škoda, Bugatti, Porsche, ale aj Mercedes a Lucid. My v SE Bordnetze – Slovakia s.r.o. (SEBN SK) technicky podporujeme projekty na výrobu káblových zväzkov našich výrobných sesterských spoločností SEBN a externým partnerom v automobilovom priemysle poskytujeme školiace služby. Spájame sa s kolegami, so zákazníkmi a s obchodnými partnermi po celom svete. Pretože, práca v SEBN znamená prepojenie. So špičkovými technológiami. S budúcnosťou v automotive.

Staňte sa našou súčasťou. Spojte aj vy praktické skúsenosti z výroby káblových zväzkov s inováciami pri vývoji a konštrukcii nových projektov. Spojte sa s nami pre najlepšie riešenia. Connect with Innovation.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Zuščáková
Tel.: +421905422840
E-mail: poslať životopis
ID: 4500231  Dátum zverejnenia: 20.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac