Manažér zákazníckeho centra

SE Bordnetze - Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 67, Nitra-Horné Krškany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Hlavná kontaktná osoba pre zákazníkov zákazníckeho centra v kvalitatívnych témach (od predsérie/ serie)
• Rozvoj systému riadenia kvality so zohľadnením požiadaviek zákazníka a noriem, predpisov vrátane potrebnej dokumentácie
• Účasť na pravidelných interných a externých poradách (projektových a kvalitatívnych)
• Aktualizácia údajov v databázach a portáloch zákazníkov
• Koordinácia spracovania analýz externých, interných reklamácií pre závody SEBN
• Koordinácia spolupráce pri 5WHY analýzach a PQAT aktivitách
• Sledovanie účinnosti opatrení
• Sprevádzanie a sledovanie technických zmien, v prípade potreby zabezpečenie opráv
• Spolupráca na produktových a procesných FMEA
• Organizácia a sprevádzanie zabudovacích skúšok
• Koordinácia vzorkovania a účasť na 2TP
• Príprava a koordinácia prípravy na audity a iné preverenia vykonávané zákazníkmi
• Riadenie príprav podkladov pre kontrolné činnosti
• Riadenie pozastavenia nezhodných produktov a zabezpečenie ich triedenia, šrotovania
• Riadenie pozastavenia produktov pre daný výkresový stav ovzorkovaný zákazníkom na hodnotu 6
• Spolupráca pri plánovaní výrobných a kontrolných procesov pre závody SEBN
• Podpora rozvoja zlepšenia procesov a produktov pre výrobné závody SEBN a ostatné zákaznícke centrá

- zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
- možnosť ďalšieho vzdelávania, výučba jazykov v rámci pracovnej doby
- zaujímavé platové ohodnotenie + benefity

Informácie o výberovom konaní

Životopis posielajte v anglickom jazyku!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.5.2021 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

prax v oblasti kvality v automobilovom priemysle, najmä vo výrobe káblových zväzkov
2

- Dobré znalosti v čítaní technickej dokumentácie ako aj v oblasti meracej techniky
- Znalosti v požiadavkách zákazníka IAFT 16949 a VDA
- Flexibilita ohľadom vysielania na služobné cesty

Sumitomo Electric Bordnetze je koncern vyrábajúci káblové zväzky do automobilov skupiny Volkswagen zamestnávajúci viac ako 33.000 pracovníkov po celom svete.
SEBN - SK poskytuje služby technického aj ekonomického smeru pre materskú spoločnosť vo Wolfsburgu ako aj sesterské závody.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Novozámocká 67
949 05 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Zuščáková
Tel.: +421376569211
E-mail: poslať životopis
ID: 4063398  Dátum zverejnenia: 20.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 650 EUR/mesiac