Manažér zákazníckeho centra

SE Bordnetze - Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 67, Nitra-Horné Krškany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Hlavná kontaktná osoba pre zákazníkov zákazníckeho centra v kvalitatívnych témach (od predsérie/ serie)
• Rozvoj systému riadenia kvality so zohľadnením požiadaviek zákazníka a noriem, predpisov vrátane potrebnej dokumentácie
• Účasť na pravidelných interných a externých poradách (projektových a kvalitatívnych)
• Aktualizácia údajov v databázach a portáloch zákazníkov
• Koordinácia spracovania analýz externých, interných reklamácií pre závody SEBN
• Koordinácia spolupráce pri 5WHY analýzach a PQAT aktivitách
• Sledovanie účinnosti opatrení
• Sprevádzanie a sledovanie technických zmien, v prípade potreby zabezpečenie opráv
• Spolupráca na produktových a procesných FMEA
• Organizácia a sprevádzanie zabudovacích skúšok
• Koordinácia vzorkovania a účasť na 2TP
• Príprava a koordinácia prípravy na audity a iné preverenia vykonávané zákazníkmi
• Riadenie príprav podkladov pre kontrolné činnosti
• Riadenie pozastavenia nezhodných produktov a zabezpečenie ich triedenia, šrotovania
• Riadenie pozastavenia produktov pre daný výkresový stav ovzorkovaný zákazníkom na hodnotu 6
• Spolupráca pri plánovaní výrobných a kontrolných procesov pre závody SEBN
• Podpora rozvoja zlepšenia procesov a produktov pre výrobné závody SEBN a ostatné zákaznícke centrá

  • zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť ďalšieho vzdelávania, výučba jazykov v rámci pracovnej doby
  • zaujímavé platové ohodnotenie + benefity

Informácie o výberovom konaní

Životopis posielajte v anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti kvality v automobilovom priemysle, najmä vo výrobe káblových zväzkov

Počet rokov praxe

2

  • Dobré znalosti v čítaní technickej dokumentácie ako aj v oblasti meracej techniky
  • Znalosti v požiadavkách zákazníka IAFT 16949 a VDA
  • Flexibilita ohľadom vysielania na služobné cesty

Sumitomo Electric Bordnetze (SEBN) je globálnym dodávateľom káblových zväzkov pre automobilový priemysel s viac ako 39 000 zamestnancami v 14-tich krajinách. Medzi zákazníkov spoločnosti SEBN patrí skupina Volkswagen, so svojimi značkami Volkswagen, Volkswagen Úžitkové vozidlá, Audi, Seat, Škoda, Bugatti, Porsche, ale aj Mercedes a Lucid. My v SE Bordnetze – Slovakia s.r.o. (SEBN SK) technicky podporujeme projekty na výrobu káblových zväzkov našich výrobných sesterských spoločností SEBN a externým partnerom v automobilovom priemysle poskytujeme školiace služby. Spájame sa s kolegami, so zákazníkmi a s obchodnými partnermi po celom svete. Pretože, práca v SEBN znamená prepojenie. So špičkovými technológiami. S budúcnosťou v automotive.

Staňte sa našou súčasťou. Spojte aj vy praktické skúsenosti z výroby káblových zväzkov s inováciami pri vývoji a konštrukcii nových projektov. Spojte sa s nami pre najlepšie riešenia. Connect with Innovation.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Zuščáková
Tel.: +421905422840
E-mail: poslať životopis
ID: 4063398  Dátum zverejnenia: 18.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac