Auditor výrobku

SE Bordnetze - Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 67, Nitra-Horné Krškany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie auditov výrobkov na základe interných požiadaviek a požiadaviek zákazníkov (Interný Gegencheck v závodoch)
• Prezentácia výsledkov auditu výrobkov príslušným technickým oddeleniam v závodoch
• Preskúmať a sledovať audity výrobkov, ktoré vykonávajú výrobné závody
• Zhrnutie výsledkov auditu výrobkov a tvorba správ
• Tvorba a kontrola plánov auditu výrobkov
• Hodnotenie nápravných opatrení a sledovanie ich efektívnosti
• Školenie zamestnancov o technikách kvality v oblasti auditu výrobkov vo výrobných závodoch
• V prípade vzniku nových výrobných závodov alebo rozšírenie výrobných závodov, školenie na mieste po dlhšiu dobu
• Zaškolenie audítorov výrobku v prípade vzniku nových výrobných závodov alebo rozšírenia výrobných závodov.
• Účasť na internom a externom stretnutí audítorov výrobku „Ringvergleich“
• Analýza záručných reklamácii a reklamácii z poľa, ich koordinácia s výrobnými závodmi a laboratóriami.
• Technická podpora iných oddelení pri interpretácii interných a externých špecifikácií

-zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
- možnosti ďalšieho vzdelávania, výučba jazykov v rámci pracovnej doby
- zaujímavé platové ohodnotenie + benefity

Informácie o výberovom konaní

Životopis posielajte v anglickom jazyku!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2021 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

v oblasti kvality a v automobilovom priemysle
1

Dobrá znalosť kvalitatívnych metód, výroby a skúšania káblových zväzkov.
Flexibilita ohľadom vysielania na služobné cesty

Sumitomo Electric Bordnetze je koncern vyrábajúci káblové zväzky do automobilov skupiny Volkswagen zamestnávajúci viac ako 33.000 pracovníkov po celom svete.
SEBN - SK poskytuje služby technického aj ekonomického smeru pre materskú spoločnosť vo Wolfsburgu ako aj sesterské závody.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Novozámocká 67
949 05 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Zuščáková
Tel.: +421376569211
E-mail: poslať životopis
ID: 4063314  Dátum zverejnenia: 16.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac