Pracovník IT servisného centra End User Workplace

SE Bordnetze - Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Na Priehon 50, Nitra-Dolné Krškany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kontrola, údržba, prevádzka IT systémov na MS Windows/Active Directory
  • riešenie SW a HW problémov
  • komunikácia s koncovým užívateľom, školenie užívateľov, tvorba dokumentácie
  • príležitostná práca nadčas a cez víkend
  • dostupnosť na telefóne, pracovná pohotovosť
  • pracovné cesty

  • zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosti ďalšieho vzdelávania, výučba jazykov v rámci pracovnej doby
  • zaujímavé platové ohodnotenie + benefity

Informácie o výberovom konaní

- životopis pošlite v anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • znalosť MS Active Directory
  • skúsenosť so Server/Desktop operačnými systémami MS Windows
  • znalosť konfigurácie TCP/IP, DNS, LDAP, AD
  • prax v riešení HW a SW problémov
  • tímový hráč
  • znalosť nemeckého jazyka výhodou

Sumitomo Electric Bordnetze (SEBN) je globálnym dodávateľom káblových zväzkov pre automobilový priemysel s viac ako 39 000 zamestnancami v 14-tich krajinách. Medzi zákazníkov spoločnosti SEBN patrí skupina Volkswagen, so svojimi značkami Volkswagen, Volkswagen Úžitkové vozidlá, Audi, Seat, Škoda, Bugatti, Porsche, ale aj Mercedes a Lucid. My v SE Bordnetze – Slovakia s.r.o. (SEBN SK) technicky podporujeme projekty na výrobu káblových zväzkov našich výrobných sesterských spoločností SEBN a externým partnerom v automobilovom priemysle poskytujeme školiace služby. Spájame sa s kolegami, so zákazníkmi a s obchodnými partnermi po celom svete. Pretože, práca v SEBN znamená prepojenie. So špičkovými technológiami. S budúcnosťou v automotive.

Staňte sa našou súčasťou. Spojte aj vy praktické skúsenosti z výroby káblových zväzkov s inováciami pri vývoji a konštrukcii nových projektov. Spojte sa s nami pre najlepšie riešenia. Connect with Innovation.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Zuščáková
Tel.: +421905422840
E-mail: poslať životopis
ID: 3462756  Dátum zverejnenia: 17.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.500 €