Web dizajnér senior

screenstein s.r.o.

Miesto práce
Panónska cesta, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
od 1500 € - 2500 € v závislosti od skúseností + podiel na úspešných projektoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
◼ samostatne navrhovať a tvoriť grafiku pre web (weby, kampaňové mikrostránky, bannery, obrázky pre sociálne siete, občas aj nejaké wireframe)
◼ samostatne navrhovať a tvoriť grafiku pre mobilné aplikácie (rôzne kalkulačky, hry)
◼ samostatne navrhovať a tvoriť grafiku pre tlač (letáky, roll-upy, atď...)
◼ obhajovať svoje návrhy pred kolegami a klientmi
(spolupracovať na naceňovaní projektov a zaznamenávať úpravy mimo pôvodnej cenovej ponuky)
Právomoci:
◼ riadiť a organizovať tím grafikov (momentálne budeš jediným členom tímu grafikov)
Zodpovednosti:
◼ za estetickú stránku svojej práce (typografia, farebnosť, úroveň)
◼za kvalitatívnu stránku svojej práce (dodržanie termínov, zadania, technickej špecifikácie, brand manuálu, gramatiky a tiež aj user experience)
◼ za ochranu dát poskytnutých klientom alebo vytvorenými nami

◼ Dostaneš príležitosť vytvárať dizajn web stránok a mobilných aplikácií pre klientov ako Generali Deutschland a rôzne reklamné agentúry
◼ Môžeš s nami lietať na medzinárodné konferencie alebo jazdiť za našimi zahraničnými klientmi
◼ Budeš pracovať s ľuďmi, ktorí si prešli prácou na pozícií web dizajnér / kreatívny grafik v reklamke a venujú sa dizajnu stále (ups, to môže byť aj nevýhoda)
◼ Máme pekné a pokojné kancelárie, ale nebránime sa ani občasnému Home Office (podľa vzájomných možností)
◼ Možnosť zvoliť si názov funkcie na vizitke, napríklad: Global Pixel Hunter alebo niečo nudnejšie ako Art Director (vyhradzujeme si možnosť upraviť názov funkcie tvojim schopnostiam)

Pre potreby tohto výberového konania od teba očakávame zaslanie:
◼ súhlasu so spracovaním osobných údajov platný do 31.7.2018 (mal by tam byť dôvod, kto ho udeľuje, komu ho udeľuje a na ako dlho ho udeľuje)
◼ krátky text, prečo je pre teba zaujímavé robiť vo firme, kde sa nedá zašívať, skrývať za prácu kolegov alebo vyhovárať na projekťákov a accountov (toto by sa dalo nazvať motivačný list)
◼ ukážku tvojich najlepších prác z rokov 2017 a 2018
Všetko to prosím pošli na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Expert
Adobe Illustrator - Expert

Predpokladáme, že
◼ nie si vyhorený z predchádzajúcej práce :)
◼ dokážeš samostatne porozumieť zadaniu v angličtine
◼ dokážeš si opakovane uvedomovať, že ty si grafik a musíš navrhovať riešenia na vysokej úrovni
◼ zvládneš občas ostať dlhšie, lebo vieš, že inokedy nebudeš musieť prísť

Dobré je, ak ťa baví sledovať novinky z oblasti web dizajnu.
Super je, ak máš nejaký prehľad o trendoch v UI, accessibility, usability a UX ti tiež nie je neznámy pojem.
Skvelé je, ak vieš niečo o web developmente a o tom, ako sa programujú stránky (nebudeš programovať, ale uľahčíš prácu programátorom).
Prekvapíš nás, ak vieš animovať alebo robiť 3D.
Budeme ohromení, ak si aktívny a máš vyššie ciele ako byť “len” zamestnanec.

Screenstein založili začiatkom roku 2016 Ivo Ivan a Michal Čermák, po tom ako zistili, že im práca v reklamných agentúrach prináša viac starostí ako radosti.
Špecializujeme sa na návrh a realizáciu digitálnych kampaní. Vytvorili sme množstvo kampaňových webov, videí, HTML/CSS3/JS animovaných bannerov, webových hier, hromadu obrázkov pre Facebook a nejaké printové veci.
Klienti nás majú radi, lebo sme flexibilní, naše výsledky majú kvalitu riešení reklamných agentúr, odpovedáme a robíme veľmi rýchlo, nepoužívame slovné spojenie “nedá sa”.
A hlavne preto, že prichádzame s nápadmi a s klientom jednáme tak, aby sme šetrili jeho čas a vytvárali mu pokojnejšie pracovné prostredie v jeho firme.
Orientujeme sa na nemecký trh, odkiaľ momentálne pochádza väčšina našich príjmov.
Chceme rozšíriť firmu a vytvoriť funkčné oddelenia web dizajnu a developmentu, ktoré budú schopné samostatne spracovávať požiadavky nových klientov.
O čast informácií zo života firmy sa s vami podelíme na našom Facebooku https://www.facebook.com/screenstein/
ID: 3433992  Dátum zverejnenia: 28.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1500 € - 2500 € v závislosti od skúseností + podiel na úspešných projektoch